Kuaför Oyunları-Giydirme Oyunları
Reklam
Reklam
Reklam

Kuaför Oyunları-Giydirme Oyunları

Kız çocuklarının oynayabileceği harika oyunlardan birisi de hiç şüphesiz kuaför oyunları olmaktadır. Burada mantık tamamen şu şekilde ilerlemektedir.

25 Temmuz 2017 - 10:53

Kız çocuklarının oynayabileceği harika oyunlardan birisi de hiç şüphesiz kuaför oyunları olmaktadır. Burada mantık tamamen şu şekilde ilerlemektedir. Siz genelde kuaför dükkânının sahibi oluyorsunuz. Size müşteri olarak gelecek kişilerin saçlarını kesiyor, bıyıklarını alıyor, ağda yapıyor hatta makyaj bile yapıyorsunuz. Yani kuaförlüğe dair ne varsa burada kendi deneyimlerinizi yansıtmaya başlıyorsunuz. Eğer işinizi düzgün yapıyorsanız sizi ziyarete kuaför oyunları olan onlarca ünlü sanatçılar da saçlarını kestirmek için kuaföre gelecektir. Burada hayal gücünüz oldukça önemlidir. Yani size gelen müşteri saçlarım size emanet nasıl bir model belirlerseniz belirleyin mantığı ile dükkânınıza gelecektir. Sizde elinizden geleni ardına koymayarak müşterinizi memnun etmek adına bir takım saç stilleri üzerine yoğunlaşacaksınız.

Ancak bazı müşterileriniz vardır ki size gelmeden önce üzerine giyeceği kıyafete bir türlü karar veremez. Kuaför öncesinde onun evine giderek farklı bir oyun alanı olan giydirme oyunları kategorisinden giriş yapıp size gelecek müşteriyi kuaför moduna hazırlayabilirsiniz. Mesela, ‘’ Ayşe Kuaföre Gidecek ‘’ isimli bir oyun olduğunu düşünün. Kuaför öncesi ne yapması gerekiyorsa barbie oyunları yardım edeceksiniz. Ayrıca giyim konusunda çok şık olmasına da gerek yok. Sıradan bir hale getirmek ancak sıradan olmanın da şıklığını yakalayarak kuaföre hazırlamanız gerekir. Bazen ise saçlarını kestirmek yerine fön çekmek için işletmenize gelecek olan bayanlarda olabilir. Bu sebeple bazı oyunlarda şık, trend olmanın yanı sıra modaya da ayak uyduran müşterileriniz olabilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
  Malatya Umumi Hıfzıssıhha Kurulundan Yeni Kararlar
Malatya Umumi Hıfzıssıhha Kurulundan Yeni Kararlar
Yönetmen Çetin, Güder'i Ziyaret Etti
Yönetmen Çetin, Güder'i Ziyaret Etti