Yeni Malatyaspor Şampiyon Olur
Reklam
Reklam
Mehmet TÜREL

Mehmet TÜREL

mehmet-turel

Yeni Malatyaspor Şampiyon Olur

29 Ekim 2015 - 12:32

Geriden gelip ligde kalma adına can çekişen Fethiyespor’u yenen Yeni Malatyaspor benim nezdimde şampiyon olmuştur. Şimdi yapacağımız tek şey şu: Şımarmadan, ayaklarımızı yerden kesmeden aynı ciddiyetle devam.

\r\n\r\n

Eğer ki yönetim kurulu bu sezon bolca yaptığı o acemilikleri tekrarlamaz ise şampiyonluğumuz şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

\r\n\r\n

Evet yönetim saf, iyi niyetli ama bu sezon hata üstüne hata yaptılar. Bugün bu takım hala şampiyonluğu garantileyememiş durumda ise eğer, bunun tek nedeni yönetimin tutarsızlıklarıdır.

\r\n\r\n

Ben hayatımda bu kadar kendi kendine zarar veren bir yönetim ne gördüm, ne de şahit oldum!

\r\n\r\n

Başkan Adil Gevrek yüreği temiz, hesapsız kitapsız birisi. Bunu belki bu sayfalardan defalarca yazdım. Lakin bu özelliğinden dolayı, başkanı kullanan mı dersin, yolan mı dersin eksik olmadı. Neyse inşallah şampiyon olursak o sayfaları açar, bu kişilerin kim olduğunu da sizlerle paylaşırız.

\r\n\r\n

İşte yönetimin yanlışları da buradan kaynaklanıyor… Başkalarının yönlendirmeleriyle hareket etmeleri!

\r\n\r\n

Başkalarının aklıyla hoca getirip, hoca göndermeleri sadece küçük bir örnek!

\r\n\r\n

Hatta kalkıp yaptıkları kusursuz destek gecesinin ardından bu akılları kendilerine yetmeyenlerden aldıkları akılla, gecede destek sözü verenleri tıpkı bir vatan haini gibi sağa sola liste dağıtarak deşifre etmediler mi?

\r\n\r\n

Neyse bu konuları konuşacak zaman bu zaman değil… Şimdi şampiyonluğu konuşmanın zamanı.

\r\n\r\n

Artık son 7 hafta ve Malatya şampiyonluğun en güçlü adayı. Siz ligde kalma mücadelesi veren bir takımdan hem de geriden gelip maçı alıyorsanız, benim için olay tamamdır. Yeni Malatyaspor’da futbolcular şampiyonluğu istediklerini bu galibiyetle bize gösterdiler. Peki, şehir olarak biz ne kadar istiyoruz şampiyonluğu?  Bence en kısa sürede bu soruya cevap verip, işi sıkı bir şekilde koyulmalıyız.  

\r\n\r\n

YENİ MALATYASPOR KÜME DÜŞER!

\r\n\r\n

Yukarıdaki satılar geçen yıla ait. Google’dan da bulabilirsiniz. Şimdi yazacağım yazı ise yakın zamana ait… Ve diyorum ki Adil Gevrek bu takımı küme düşürmek için elinden geleni yapıyor!

\r\n\r\n

Evet geçen yıl şampiyon yapan adam, bu sezon takımı geldiği yere tekrar göndermek istiyor. Bunu eleştirinin dozu yükseltmek ya da farklı bir niyetle yazmıyorum.

\r\n\r\n

Bakın sene başından bugüne yapılanlara tabloyu çıplak bir şekilde görürsünüz.

\r\n\r\n

Ne yazık ki Yeni Malatyaspor göz göre göre küme düşürülmek isteniyor. Ve buna kimse ses çıkarmıyor. Yahu arkadaşlar biz bu takımı buralara kolay mı getirdik? Senelerdir altlarda neler çektik?

\r\n\r\n

Sayın Büyükşehir Belediye başkanımıza sesleniyorum: Sizin finansörü olduğunuz Yeni Malatyaspor inat uğruna düşürülüyor sayın başkan. Hem de kör bir inat uğruna… Neymiş efendim belediye 3 değil de 5 verecekmiş!

\r\n\r\n

Başkanım geçen sezon şampiyonlukta şehri süsleyip senenin kazanını nasıl olduysanız, bu sene de kaybedeni olabilirsiniz! Adil Gevrek’ler unutulur. Ama Belediye başkanları unutulmaz!

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

           

\r\n\r\n

 

\r\n

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar