NE ASİL BİR ÜLKESİN SEN
Reklam
Reklam
Bayram GÜDER

Bayram GÜDER

bayram-guder

NE ASİL BİR ÜLKESİN SEN

09 Eylül 2016 - 12:21

İçerisinde geçtiğimiz ikinci Kurtuluş Savaşı’nda bu asil Türk milleti o kadar güzel bir duruş ortaya koyuyor ki Allah birliğimizi daim eylesin.

\r\n\r\n

İnşallah bu millet kendi tırnaklarıyla kazıyarak nasıl zamanında ulus olma bilinciyle örnek bir zafer elde ettiyse, yine aynı kahramanlık hikayesini tekrarlayacaktır.

\r\n\r\n

Zafer yakın ey Muhammed’in son ordusu!

\r\n\r\n

BAKAN TÜFENKCİ’NİN HİZMET AŞKI

\r\n\r\n

Gelelim Malatya’mıza…

\r\n\r\n

Bir milletvekilinden daha çok geldiği memleketine hizmet noktasında önemli eserler kazandırmaya başlayan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, geçenlerde müjdeleri ardı ardına verdi.

\r\n\r\n

-İkinci üniversite
\r\n-Yeni bir havaalanı
\r\n- Malatya’ya yakışır bir çevreyolu

\r\n\r\n

Bakanımızın Malatya’ya yapılan Gümrük Bölge Müdürlüğü’nün temel atma törenindeki heyecanı inanıyorum ki hepimizi heyecanlandırmıştır.

\r\n\r\n

Memleketine bu kadar hizmet aşkıyla yanıp tutuşan ve her ‘Malatya’ ismi telaffuz edildiğinde gözlerinin içi parıl parıl parıldayan başka bir siyasetçi daha önce ne gördük, ne de bundan sonra görürüz.

\r\n\r\n

Doğu ile Batıyı birleştiren kadim il Malatya elbette ki daha fazlasını hak ediyor… Elbette ki insani gelişmişlik düzeyi olarak yukarılarda olmalı.

\r\n\r\n

O yüzdendir ki, Ak Parti’nin yağmur gibi hizmet yağdırdığı bir dönemde daha fazlasını, daha iyisini talep edip, bu güzelim memleketi daha iyi bir duruma getirmeliyiz.

\r\n\r\n

MÜSLÜMAN’IN TATİLİ BAYRAMI BAYRAM GİBİ YAŞAYARAK OLUR

\r\n\r\n

Sözlerimizi tamamlamadan önce başta Malatya’mız olmak üzere, tüm Türkiye ve Müslüman aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlar, nice bayramlara daha hep birlikte ulaşmayı Yüce Allah’tan niyaz ederiz.

\r\n\r\n

Unutmayalım lütfen, bayramlar tatil günleri değildir…

\r\n\r\n

Bayramlar Allah’a daha fazla yakınlaşmamız adına ibadet ettiğimiz, bir parça ekmeği bölüştüğümüz, fakire el uzattığımız, dost, akraba ziyaretlerinde bulunduğumuz, çocukları mutlu ettiğimiz ulvi günlerdir.

\r\n\r\n

Müslüman’ın tatili bayramı bayram gibi yaşayarak olur. Allah keseceğimizi kurbanları izzeti dergahında kabul eyler inşallah.

\r\n\r\n

 

\r\n

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar