BU MÜCADELEYİ BİR MAĞDUR EDEBİYATINA ÇEVİRMEK İSTEYENLER VAR!
Reklam
Reklam
Reklam
Bayram GÜDER

Bayram GÜDER

bayram-guder

BU MÜCADELEYİ BİR MAĞDUR EDEBİYATINA ÇEVİRMEK İSTEYENLER VAR!

15 Kasım 2016 - 15:32

Yeni bir sayımızda daha sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sayımızda da yine güzel bir içerik hazırladık sizler için.

\r\n\r\n

Hatırlayacak olursanız geçen sayımızda kapağımızı FETÖR terör örgütü ile yapılan mücadeleye ve bu mücadele içerisindeki yanlışlıklara temas etmeye çalışmıştık.

\r\n\r\n

Ve tam kapaktan mesajı vermiştik; “Millet vicdan mahkemesinde kararını çoktan verdi” diye.

\r\n\r\n

Ancak bu kez de olaya tersten bakmamıza neden olacak gelişmeler yaşandı bu soruşturmada. Ve bir çok sivil toplum kuruşu yapılan göz altıların hesaplaşmaya dönüştüğünü ifade ederek, olayı protesto ettiler.

\r\n\r\n

Şimdi bu örgütün ne kadar tehlikeli, ne kadar acımasız olduğunu sanırım bir kez daha hatırlatmamıza gerek yok. Eğer unutursak kalbimiz kurusun. Eğer unutursak, verdiğimiz şehitlerin kanı biz boğsun!

\r\n\r\n

Ama görünen o ki bunu unutturmak isteyenler var!

\r\n\r\n

Kim üzerine alırsa alsın; belki bir savcı, belki bir siyasetçi, belki de bir sivil toplum kuruluşu başkanı…

\r\n\r\n

Bu olayı sulandırmak isteyenler, bu mücadeleyi bir mağdur edebiyatına çevirmek isteyenler var.

\r\n\r\n

Başta Sayın Bakanımız Bülent Tüfenkçi olmak üzere, bu mücadelede tamamen milletin menfaatine yönelik hareket eden siyasetçilerimizden Allah rızası için bu işin takipçileri olmaları adına ricada bulunuyoruz. Lütfen bırakmayın bu işin peşini!

\r\n\r\n

Malatya Türkiye’nin mihenk taşlarından biridir. Malatya’da yaşanan en ufak bir olumsuzluk kısa sürede ülkenin tümüne sirayet eder. İşte bu sebepledir ki, başta şehitlerimiz olmak üzere bu toplumun eli yakanızda. Sakın bir yanlışa daha gireyim demeyin, sonucuna katlanmak zorunda kalırsınız!

\r\n

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar