Taraftarlardan,Başkan Adil Gevrek’e Tam Destek

Taraftarlardan,Başkan Adil Gevrek’e Tam Destek

KAPLAN 44 Taraftarlar Derneği Başkanı Ahmet Kapusuz Yeni Malatyaspor, Alanyaspor karşılaşması sonrasında yaşanan provakasyon kokan talihsiz olaya karşı bir açıklama yaparak “Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek’in sonuna kadar yanındayız,Yeni Malatyaspor sahipsiz değildir” dedi.

03 Eylül 2019 - 09:08

Başkan Kapusuz açıklamasında şu görüşlere yer verdi.

 

Yeni Malatyaspor Alanyaspor karşılaşması sonrasında herkesin ortak paydası olan Yeni Malatyaspor’un yanında olması gerekirken yaşanan gerginlik maalesef Malatya’ya ve Malatyamıza yakışmamıştır.

 

 

Özellikle devlet terbiyesi almış Malatya’nın en önemli kurumlarından birinde Genel Müdürlük yapmış hatta Belediye Başkanlığı için girişimlerde bulunmuş bir zatın maç sonucu maçı hiç izlememiş gibi Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek’e sözlü olarak yapmış oldu saldırıyı KAPLAN 44 Taraftarlar Derneği olarak kınıyor, Başkanımızın yanında olduğumuzu haykırarak dile getiriyoruz.

 

Bir Spor programcısının işi maç bitiminde Teknik adamların basın toplantısına katılmak ve orada gerekiyorsa maçın gidişatına ilişkin sorular sormaktır. Spor Programcısının işi provokasyon yapmak değildir, son dönemlerde malum kanalın Malatyanın büyük kurumlarından birinden Genel Müdürlük yapmış ardından Belediye Başkanlıkları yapmış isim tarafından alınması yine aynı kurumda halef selef ilişkisinden çıkarsak selefin yaptığı kışkırtmalara malum kanalın spor programcısının gözü önünde yaşanması akıllara soru işaretleri getirmektedir.

 

Seçimle gelen insanlar seçimle gider diyor. Yaşanan tatsız olayların Malatyamıza ve Malatyasporumuza sıkıntı yaşatmamasını umuyoruz.

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul’da Malatya Günlerine Yoğun İlgi
İstanbul’da Malatya Günlerine Yoğun İlgi
Malatya’da Barış Pınarı Harekatı İçin Dua
Malatya’da Barış Pınarı Harekatı İçin Dua