Sümer Lisesinden Anlamlı Etkinlik
Reklam

Sümer Lisesinden Anlamlı Etkinlik

Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri anlamlı bir etkinliğe imza attılar.

26 Şubat 2019 - 15:02 - Güncelleme: 26 Şubat 2019 - 15:21

 Etwinning projesi kapsamında hazırlanan, Türkiye genelinde 37 okulun final ürünleri 20-21-22 Şubat tarihlerinde sergilendi.

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi fuaye alanında düzenlenen projenin açılış törenine Malatya Valisi Aydın Baruş, 2.Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hançeri Sayat,7. Anajet Üs Komutanı Hv. Tuğgeneral Selim Karsavuranoğlu, Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İl Müftüsü Ümit Çimen, Malatya Girişim Gurubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kavuk ile çok sayıda davetli katıldı.
Projeye katılan okulların hazırladığı mektup, şiir, resim ve fotoğrafların, yer aldığı sergiyi gezen Vali Baruş ve diğer davetliler daha sonra kahraman Mehmetçiğe moral mektubu projesi kapsamında askerlere mektup yazdı. 

Okulun Proje Sorumlusu Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Alanı öğretmeni Muradiye Bulut “ 160 okulun emek verdiği, binlerce mektup yazılan, bir nebze de olsa Mehmetçiğe moral vermeye çalıştığımız böylesine anlamlı, duygu yüklü bir projede yer almaktan mutlu ve gururluyuz. Sergimiz için öğrencilerimizle birlikte çok emek verdik. Öğrencilerimiz duygu dolu anlar yaşadılar.” diyerek proje ile ilgili düşüncelerini belirtti.

  
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yeni Sezon Tunik Modelleri
Yeni Sezon Tunik Modelleri
Yeni Sezon Spor Tunik Modelleri
Yeni Sezon Spor Tunik Modelleri