Osman Güder:Gönül Belediyeciliğini Pusula Yapacağız
Reklam

Osman Güder:Gönül Belediyeciliğini Pusula Yapacağız

Ak Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder’in mahalle ve esnaf ziyaretleri sürüyor.

31 Ocak 2019 - 20:56 - Güncelleme: 31 Ocak 2019 - 21:06

Güder: “Asıl mesele gönül yapabilmek”

Ak Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, “Yol yaparsınız, bina yaparsınız, sosyal tesisler yaparsınız ama asıl mesele gönül yapabilmek, gönülleri kazanabilmektir” dedi.

Ak Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Güder, 31 Mart yerel seçim çalışmalarıkapsamında Hidayet ve Hanımın Çiftliği Cevher Dudayev mahalleleri ile Sıtmapınarı ve Zapcıoğlu esnaflarını ziyaret etti. 

Güder, Cevher Dudayev Mahallesi’nde yaptığı konuşmada, Ak Parti’nin hizmet belediyeciliğinde öncü olduğunu vurguladı. 

“Gönül belediyeciliğini pusula yapacağız”

Güder, “Yol yaparsınız, bina yaparsınız, sosyal tesisler yaparsınız ama asıl mesele gönül yapabilmek, gönülleri kazanabilmektir. 16 yıllık Ak Parti iktidarları döneminde yapılamaz denilen hizmetler yapıldı. Belediyeciliği ülkemizin her noktasına büyük bir ustalıkla ilmek ilmek işleyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kurduğu Ak Parti’de 16 yıl görev yaparak bu göreve talip olduk. İnşallah gönül belediyeciliğini pusula yaparak,dokunamadık yürek, sıkmadık el, kapısını çalmadığımız ev ve iş yeri bırakmama gayretinde olacağız” dedi.

“Battalgazi’de insanlarımızla kurduğumuz kuvvetli gönül köprülerimiz var”

Osman Güder, göreve gelmeleri halinde Battalgazi’yi daha yaşanılır, daha modern bir ilçe yapmak için çalışacaklarını belirterek, “Battalgazi İlçe Başkanlığı görevinden geldiğimiz için tempomuz zaten bugüne kadar hiç düşmedi. Battalgazi’de insanlarımızla kurduğumuz kuvvetli gönül köprülerimiz var. Burada daha öncede söylediğim gibi, bir ortak akıl kültürü oluşturursak, ortaya güzel eserle çıkarırız diye düşünüyorum. Malatya’mızın en büyük mahallelerini içerisinde bulunduran Battalgazi’yi daha yaşanılır, daha modern bir ilçe yapmak en büyük hedefimiz olacak. İnşallah bu noktada 31 Martta yapılacak yerel seçimlerde desteklerinizi bekliyoruz”diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Yaşam Merkezi 1 Eylül’de Hizmete Başlıyor
Sosyal Yaşam Merkezi 1 Eylül’de Hizmete Başlıyor
Başkan Çınar Kaldırım Çalışmaları yerinde inceledi
Başkan Çınar Kaldırım Çalışmaları yerinde inceledi