Neutrogena İle Cildinize Bir İyilik Yapın
Reklam
Reklam
Reklam

Neutrogena İle Cildinize Bir İyilik Yapın

Konu cilt ve el bakımı olduğunda şüphesiz ki akla ilk gelen markalardan biridir Neutrogena.

24 Mayıs 2019 - 02:35 - Güncelleme: 24 Mayıs 2019 - 02:39

Maskelerini, nemlendiricilerini ve yaşlanma karşıtı kremlerini üretirken bütün cilt tiplerini göz önüne alır. Yani yağlı, karma, kuru gibi ana kollara ayrılan cilt tiplerinden hangisine sahip olursanız olun günlük cilt bakımınızdan asla geri kalmazsınız.

Neutrogena sadece kullananları tarafından değil; dermatologlar tarafından da övülür. Bunun en temel nedeni içeriğinin temiz, güvenli ve insan sağlığını tehdit etmeyen formüllerle oluşturulmasıdır. Bu nedenle gözünüz kapalı bir şekilde alışverişinizi ve günlük cilt bakımınızı yapabilirsiniz; çünkü kaliteli bir marka eşliğinde yapılan günlük cilt temizliği size sağlıklı, doğal ışıltılara sahip, yağ ya da kuruluk oranı düzenlenmiş daha iyi bir cilde sahip olmanın zeminini hazırlar.

Sadece Yüz Değil

Özellikle soğuk havalarda ya da çok sık suyla temas eden eller ne yazık ki çatlamaya ve yumuşak yapısını kaybetmeye başlar. Bu soyulmalara bile dönüşebilir. Bunu engellemek için yapılması gereken tek şey elleri sık sık nemlendirmektir. Neutrogena, nemlendirici alanında lider firmalardan biridir ve özel dokusuyla ellerinizi yumuşatıp onlara hak ettiklerini verir. https://www.cosmetica.com.tr/neutrogena/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
  Malatya Umumi Hıfzıssıhha Kurulundan Yeni Kararlar
Malatya Umumi Hıfzıssıhha Kurulundan Yeni Kararlar
Yönetmen Çetin, Güder'i Ziyaret Etti
Yönetmen Çetin, Güder'i Ziyaret Etti