Gürkan’a Dokunan Yanıyor!
Reklam
Reklam

Gürkan'a Dokunan Yanıyor!

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a dokunan yanıyor.

25 Eylül 2020 - 22:03 - Güncelleme: 03 Ekim 2020 - 06:35

GÜRKAN'A DOKUNAN YANIYOR! 

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın Yeşilyurt Belediyesi ile giriştiği reklam panosu kavgasını konu edindiğimiz haberden dolayı kapımıza polis dayanması suretiyle karakola götürüldük!
Hem de çok ilginçtir koskoca emniyette başka şube yokmuş gibi Kaçakçılıkla Organize Mücadele ekipleri tarafından ifademiz alındı!
Amenna bu işi yapıyorsak sonuçlarına da katlanacağız... Fakat ortada suç unsuru oluşturacak herhangi bir eylem ya da söylem olmamasına rağmen iftira atılmak maksatlı bir sindirme operasyonuna maruz kalmak mesleğimiz adına bir utanç vesikası oldu açıkçası. 
Neyseki ifade vermek için gittiğimiz karakolda durum tüm detaylarıyla anlaşıldı... 
Bizi şikayet eden kişi Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın talimatıyla; namıyla meşhur danışman Fatih Kerimoğlu!
Hem de hukuku ve Masumiyet Karinesini çiğnercesine... 
Hem de hukuk mesleğiyle iştigal eden birinci derece yakın akrabalarını devreye sokmak suretiyle !!
Üzerimize atılmak istenen suç ise Büyükşehir'den reklam bedeli istemek!
Düşünün Malatya'daki 2 uydu kanalı da dahil olmak üzere bugüne kadar belediyenin aylık milyarlarca lirasını reklam adı altında seçilmiş bazı gazete, dergi ve TV'lerin kasasına bonkörce döken Büyükşehir, Maldia ölçeğinde aylık çıkan mütevazı bir dergiyi ve imtiyaz sahibi olarak beni reklam bedeli istemekle suçluyor!
İstediğim bedel 70 Bin TL'imiş'!! 
Asıl beni şaşırtan nokta şahitlerin ismi oldu. 
Büyükşehir Basın Yayından Hayati Tokmak, Yasir Güler ve 4 kişi daha!
Hayati Tokmak ki 'reklam konusunda herkese yüklü miktarda reklam bedeli çıkıyor Büyükşehir'den senin de hakkın, git Fatih beyden (Kerimoğlu) iste' diyen kişi! 
Başta Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan olmak üzere Büyükşehir bünyesindeki danışman, basın çalışanı kim varsa şunu bilsin ki; biz yıllardır türlü baskılara, sindirmelere boyun eğmedik, bundan sonra da eğmeyeceğiz! 
Siz bu yaptıklarınızla en büyük zararı Ak Parti gibi Türkiye siyasi tarihinde bir devri kapatıp bir devri açan devrim niteliğindeki kararların arkasındaki partiye veriyorsunuz!
Biz ve bizim gibi toplumun menfaatine yazan çizen gazetecileri susturmaya kimsenin gücü yetmeyecek! 
Bakalım bundan sonra size soracağımız sorulara nasıl cevap vereceksiniz. 
Soru 1- Belediye kasasından her ay tanıtım ve reklam adı altında çıkan reklam bedeli ne kadar? 
Soru 2- Belediye bünyesinde hangi üst düzey isimlerin farklı ilişkiler içerisinde olduğu yöneticiler görev yapmakta? 
Soru 3- Belediye bünyesinde görevli bir danışman tarafından sosyal medya trolleri oluşturmak maksadıyla kaç kişiye gizli ödenekten maaş ödenmekte?

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Kahraman Kara
  3 hafta önce
  Selahattin Gürkan'a dokunan yanmıyor. Yanlış yapan, haksızlık yapan, insanların gözünde farklı göstermeye çalışanlar için gereken neyse o yapılıyor. Öncelikle kendi yaptıklarınızı sorgulamak yerine hala ısrarla başkanın üzerinden kendinize rant sağlama peşindesiniz. Böyle ayak oyunlarına bu insanlar kanmaz. Lütfen tarafsız ve doğru haber ilkesine uyarak işinizi yapın...
 • Battalgazi torunu
  3 hafta önce
  Burda gerçek bir haber var . Hatta ulusal medyada bile gündeme geldi . Malatya için utanç verici bir durum oldu . Çünkü gerçek hizmet yerine milleti reklamla kandırmak yada peşkeş çekmek hukuka aykırı ve etik değil. Bunu yazan basına tanıdık aracı ile idari polis zorunu kul***ılması ise apayrı utanç. Hukuksuzluk ve basın özgürlüğüne müdahaledir.
 • Cenk
  3 hafta önce
  Allahına gurban senin yılma kardeşim
 • Adsız
  3 hafta önce
  Haberin sosyal medya paylaşımlarına yorum yapanlar da Belediyenin troll ekibi . Dik durun doğru haberlere ihtiyacımız var ...
 • Memati
  3 hafta önce
  Ilginç, geçmiş olsun, merakla cevapları bekliyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya’da Torbacı Operasyonu
Malatya’da Torbacı Operasyonu
Yeşilyurt Belediyespor Uzatmada Güldü 3-2
Yeşilyurt Belediyespor Uzatmada Güldü 3-2