Esenlik’de Kötü günler Geride Kaldı
Reklam
Reklam
Reklam

Esenlik'de Kötü günler Geride Kaldı

Malatya’da kötü bir dönem geçirdikten sonra Başkan Selahattin Gürkan ile Çıkışa geçen Malatya’nın gözbebeği Esenlik Marketler zincirine bir yenisi daha ekledi. Esenlik Bostanbaşı Cadde Şubesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

04 Kasım 2019 - 19:04 - Güncelleme: 04 Kasım 2019 - 19:46

Malatya’da Kötü ve zor bir dönem geçirdikten sonra Başkan Selahattin Gürkan ile Çıkışa geçen Malatya’nın gözbebeği Esenlik Şirketi daha önceki dönemde görev yapan  yöneticiler tarafından kötü yönetim ve bir çok iddia ile gündemden düşmeyen zor günler geçiren Esenlik şirketi  iflasın eşiğine getirilmişti.Esenlik genel Müdürü Ata ünlü’nün gelmesi ile  yoğun bir  mesai harcanarak ve olumlu çalışmalar neticesinde radikal kararlar ile birlikte eski  günlerine dönemeye başladı.Kısa sürede imaj ve prestij anlamında Malatyalıların  gönlüne tekrardan girmeyi başardı.Esenlik Marketler zincirine bir yenisi daha ekledi.Esenlik Bostanbaşı Cadde Şubesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Düzenlenen açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın yanısıra AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları, Şube Müdürleri ile bazı vakıf, dernek, oda başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Ata Ünlü: Hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz

Esenlik Bostanbaşı Cadde Şubesi açılışı ile ilgili selamlama konuşması yapan Esenlik Genel Müdürü Ata Ünlü, “Destan Şehri Malatya'nın öz sermayesi olan Esenlik elde ettiği gelirleri hemşehrileri ile paylaşmayı kültür haline getirmiştir. Esenlik olarak tüm marketlerimiz ile büyümeye devam edip vatandaşlarımıza hizmet etmenin her daim haklı gururunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın talebi, bizlerinde fizibilite çalışması sonrasında gerek görülen bölgelere market açmaya gayret edeceğiz. Başta Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan olmak üzere, bizlerden desteğini esirgemeyen ve her zaman Esenlik Süper Marketlerden alışveriş yapan tüm Malatya halkına sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi. 

Gürkan: Esenlik Malatya’nın, sizin şirketinizdir

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan; “Bu açılışımızın başta Malatya’mıza, Bostanbaşı’mıza ve Esenlik şirketimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. ESENLİK şirketimiz Malatya’mız ile özdeşleşmiş, Malatya ile bütünleşmiş bir şirketimiz. ESENLİK Malatya’nın şirketidir. Sizin şirketinizdir. Esenlik’e sahip çıkmak Malatyalı hemşerilerimizin asil görevidir. Esenlik Şirketinin de, hizmet noktasında en nitelikli, en kaliteli ve güler yüzle hizmet sunma mecburiyeti vardır.” dedi. 

Göreve geldiklerinde zarar eden mağazaları kapattıklarını ifade eden Gürkan, “Bu kapatma küçültme anlamında değil, yerine daha güzel ve daha yenisini, daha büyük mağazalar açmak içindir. Şirketler yüzde 100 oranında belediyemizin ortaklığıyla kurulmuş şirketlerdir. Bu şirketler kurulurken hem Malatya’da fiyat istikrarını temin ederken, müşteri memnuniyetini esas alırken bir taraftan da var olan kârını tekrardan Malatya’ya yatırım olarak dönüştürmesi amaçlanmıştır. Başka yerdeki olumsuz örnekleri kendimize olumlu örnek olarak almayacağız. Bu doğru bir değerlendirme değildir” ifadelerine yer verdi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Y.Malatyaspor'da Şok! 2 Pozitif  Vaka Belirlendi
Y.Malatyaspor'da Şok! 2 Pozitif Vaka Belirlendi
Jandarma İle kızılay Bayramlık Dağıttı
Jandarma İle kızılay Bayramlık Dağıttı