Başkan Çınar’dan Kadir Gecesi Mesajı
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Çınar'dan Kadir Gecesi Mesajı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, günahlardan arınmış yeni bir hayat için ilahi fırsattır. Kadir Gecesi’ni kadrini bilerek değerlendirmeli, affedici olan, affetmeyi seven yüce Allah’tan af dilemeli ve bol dua etmeliyiz.” dedi.

18 Mayıs 2020 - 18:51

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan Ayına vedanın habercisi olan ve Allah tarafından değerli kılınan Kadir Gecesi’ne kavuşmanın manevi hazzını yaşıyoruz. Kadir Gecesi, Yüce yaratan tarafından Kuran'ın indirilmeye başlandığı, esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği mübarek bir gecedir.

Tutulan oruçlarla, yapılan ibadet ve yardımlarla idrak ettiğimiz bu mübarek ay, Kadir Gecesi ile manevi zirveye ulaşmaktadır. Bu mübarek gecenin kalplerimize ışık saçmasını, manevi dünyamızı aydınlatmasını diliyorum.

Kadir Gecesi gibi mübarek bir gecenin, millet olarak aramızdaki sabrı, sevgiyi, hoşgörüyü, yardımlaşmayı artırmasına, paylaşmayı ve özveriyi pekiştirmesine vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve tüm İslam Âleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor, bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum." ifadelerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Y.Malatyaspor'da Şok! 2 Pozitif  Vaka Belirlendi
Y.Malatyaspor'da Şok! 2 Pozitif Vaka Belirlendi
Jandarma İle kızılay Bayramlık Dağıttı
Jandarma İle kızılay Bayramlık Dağıttı