Başhekim Aktürk’den,Hasta Ve Çalışanlarına Bayram Ziyareti
Reklam
Reklam

Başhekim Aktürk’den,Hasta Ve Çalışanlarına Bayram Ziyareti

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erdal AKTÜRK, hastane yönetimi ile birlikte Ramazan Bayramı’nda tedavi gören hastaları ve koronavirüs salgınıyla mücadele eden kahraman sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

25 Mayıs 2020 - 20:57

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erdal AKTÜRK, ilk olarak hastaları ziyaret ederek bayramların en çok seveni olan hastanede yatan hasta çocukların bayramını kutlayarak onlara oyuncak hediyeler verdi. Daha sonra Koronavirüs salgınıyla mücadeleden kahraman sağlık çalışanlarının bayramını kutlayıp kolaylıklar dileyip ailelerinden uzak geçirdikleri bayram gününde onlara moral ve motivasyon verdi. 

Başhekim Prof. Dr. Erdal AKTÜRK, “Sağlık çalışanlarınımızın  ve hastalarımızın  her zaman yanındayız dedi.Bayramda'da yanlarında olarak onların moral ve motivasyonunu artırmak istedik. Koronavirüs salgınıyla mücadelede büyük bir özveri ile mücadele ediyoruz. Bizler, vatandaşlarımızın sağlığı için gece gündüz bayram demeden çalışıyoruz. Bayramda bayramın en çok seveni çocuklarımızı ve bu mücadelede büyük bir özveri ile çalışan kahraman sağlık personelimizi ziyaret ettik. Tüm hastalarımıza Allah’tan şifalar diliyorum. Kovid-19’la mücadelede fedakârca çalışan personelimize şükranlarımı sunuyor, bayramlarını tebrik ediyorum açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Kasapoğlu Malatya'da
Bakan Kasapoğlu Malatya'da
Asfalt Çalışması İle Tenzile Sokak Pırıl Pırıl
Asfalt Çalışması İle Tenzile Sokak Pırıl Pırıl