mormaş yeni
Malatya
22 Temmuz, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  32.90
 • EURO
  35.87
 • ALTIN
  2532.0
 • BIST
  11172.75
 • BTC
  67331.77$

Malatyalı Sporcunun Aikido Dan’daki Başarısı

Malatyalı Sporcunun Aikido Dan’daki Başarısı
Türkiye Wushu Kung-fu Federasyonu tarafından Ankara ili’nde 30.06.2024 tarihlerinde Aikido Dan Sınav sonuçları açıklandı..

30.06.2024 Tarihinde Ankara ilinde Türkiye Wushu Kung-fu Federasyonu tarafından Aikido Dan Sınavı düzenlendi. 2024 Dönemin son sınavına çeşitli illerden katılım sağlayanlarınyanı sıra Depremzede İllerimizden de katılımlar oldu.

Türkiye Wushu Kung-fu Federasyonu tarafından Ankara İli’nde 30.06.2024 tarihlerinde yapılan Aikido Dan Sınav’ına yoğun katılım olurken İlimiz Sporcularından14 yaşında  Kerem GÜLŞEN Aikido Sınavı’nı başarı ile tamamlayıp, İlimizde yaşında ilk ve tek Aikido 1. Dan Sahibi Oldu.

Türkiye Wushu Kung-fu Federasyonu Aikido Başkanı sayın Tanser KILIÇ konuşmasında; ‘’Bugün yoğun bir katılım olan Aikido Dan Sınavı’na Ankara İli’nde ev sahipliği yapıyoruz. Diğer farklı illerimizden katılım olduğu gibi Deprem Bölgesi’nde bulunan illerimizden de bugün sınavımıza girmek için gelenler olmuştur. Zor şartlar ve imkanlar dahilindekursumuza gelen başta depremzede olmak üzere tüm katılımcılara başarılar diliyorum.  Kursumuza yaş itibari ile 14 yaşında Deprem Bölgesi’nden gelen Kerem GÜLŞEN’İ tebrik ediyorum. Türkiye Wushu Kung-fu Federasyonu Ailesi olarak her zaman her konuda Deprem Bölgesi’nin kalkınması için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisinde olduk. Rabbim bir daha böyle acılar göstermesin. Hakkın rahmetine kavuşan tüm vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet Yakınlarına Baş Sağlığı Diliyorum.’’Dedi

Türkiye Wushu Kung-fu Federasyonu Başkan Danışmanı veBasın Yayın Koordinatörü, Malatya İl Temsilcisi Malik DİNÇ Söz alarak;’’Malatya olarak her zaman çalışma ve faaliyetlerimiz ile İlimizi yeniden kalkındırmak ve ayakta tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayretinde olduk. Bugün İlimizden Aikido Dan Kursu’na şartları tutan, dört kursiyer ile katılım sağladık. Her şey güzelim Malatya’mız ve Türkiye Wushu Kung-fu Federasyonumuz için.’’ dedi.

Türkiye Wushu Kung-fu Federasyonu Malatya AikidoAntrenörü Muhammet Kemal GÜLŞEN;’’ Oğlum Kerem Gülşen ile Aikido Sınavı’na bugün burada katılım sağladık. 6 Şubat Depremi’nden sonra durmadan ve yılmadan gece gündüz çalışan İl Temsilcimiz Malik DİNÇ’E, Aikidohocamız Erol ERTAŞ’A,Serdar GÖKÇE hocamıza ve Nuh DOĞUTEPE hocamıza aileten her zaman her konuda gece gündüz bizlere destek ve hizmet veren Türkiye Wushu Kung-Fu Federasyonu Aikido Başkanımız Tanser KILIÇ’A sonsuz teşekkür ederiz.’’Dedi.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!