mormaş yeni
Malatya
22 Temmuz, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  32.89
 • EURO
  35.87
 • ALTIN
  2531.6
 • BIST
  11172.75
 • BTC
  67161.33$

Başkan Aydın’dan Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Aydın’dan Kurban Bayramı Mesajı
Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Mehmet Aydın, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Mehmet Aydın'dan Kurban Bayramı Mesajı
Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Mehmet Aydın, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında Malatya halkının ve medya mensuplarının bayramını kutladı. Aydın'ın mesajında birlik ve beraberlik vurgusu ön plana çıktı.
Başkan Aydın mesajında şunları ifade etti: "Değerli Malatyalı Gazeteci ve Televizyoncular,Kurban Bayramı, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, sevdiklerimizle bir arada olduğumuz, dualarımızı birlikte yükselttiğimiz mübarek bir zaman dilimidir. Bu özel günlerde, medya camiamızın birlik ve dayanışma içinde olduğunu bir kez daha hissediyoruz.
Gazetecilik mesleğinin zorluklarına rağmen, toplumun haber alma hakkını savunarak, doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak için gösterdiğiniz çabanın kıymetini bilmekteyiz. Sizler, toplumun gözü, kulağı ve sesi olarak önemli bir görev üstleniyorsunuz.
Bu vesileyle, tüm gazeteci ve televizyoncuların Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, sevdikleriyle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.Kurban ibadetinin, bizlere dayanışma ve yardımlaşma ruhunu hatırlattığı bu günlerde, birlikte daha güçlü olmanın önemini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Birlikte nice bayramlara ulaşmayı diliyorum."
“MALATYA'DA YAŞAYAN HER BİR HEMŞEHRİMİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM”
Başkan Aydın  mesajında, “Kurban Bayramı'nın coşkusunu birlikte yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek günlerde bir araya gelerek sevdiklerimizle birlikte dualarımızı yükselttiğimiz, kardeşlik ve dayanışma duygularımızı pekiştirdiğimiz bir zaman dilimindeyiz.
Malatya'da yaşayan her bir hemşehrimizin, sağlık, huzur ve mutluluk içinde bayramlarını geçirmelerini temenni ediyorum. Kurban ibadetinin, bizlere yardımlaşma ve paylaşma kültürünü hatırlattığı bu günlerde, birlikte daha güçlü olmanın önemini bir kez daha vurgulamak istiyorum.
Gazeteci ve televizyoncular olarak, toplumun haber alma hakkını savunarak doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak için çaba gösteriyoruz. Bu süreçte, siz değerli Malatyalıların destek ve güveni bizler için çok kıymetli. Depremde yıkılan şehrimizin yeniden ayağa kalkacağına inanıyor Malatya’m adına umutlu olmak istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!