Yeşilyurt Sokaklarında Bayram Heyecanı
Reklam
Reklam

Yeşilyurt Sokaklarında Bayram Heyecanı

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesi Belediyesi, Türk Bayrakları ve balonlarla süslediği hizmet araçlarıyla Ramazan Bayramının coşkusu, heyecanı ve güzelliğini sokaklara taşıdı.

24 Mayıs 2020 - 18:13

Hareketli şarkılarla sokaklar bayram yerine dönerken, 7'den 70'e tüm vatandaşlarda balkon ve pencerelerine çıkarak bayramın güzelliğini doyasıya yaşadılar.

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ın talimatıyla Türk Bayrakları ve balonlarla süslenip hareketli müziklerle ses yayını yapan hizmet araçları, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinde bulunan vatandaşlara sürpriz yaptı.

 

Yeşilyurt sokaklarında bayram heyecanı yaşandı

 

Yeşilyurt'un sokaklarını dolaşan hizmet araçları bayramın heyecanını bir nebzede olsa vatandaşlara yansıtırken, renkli ve keyifli anlar yaşandı. Balkon ve pencerelerine çıkan çocuklar, gençler ve yetişkinler, hoparlörlerden çalışan hareketli şarkılara eşlik ederek, bayramın coşkusunu farklı bir şekilde yaşadılar. Hareketli ve coşku dolu anların yaşandığı mahalle gezileri sırasında vatandaşlara bayram şekeri ikram edildi.

 

Özellikle çocukların heyecanı dikkatlerden kaçmazken, çalışan şarkılarla gönüllerince eğlendiler. Genç tiyatrocularda Hacivat-Karagöz elbiseleriyle etkinliğe destek verirken, Yeşilyurt sokaklarında bayram heyecanı doyasıya yaşandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Y.Malatyaspor Ya Tamam Ya Devam Maçına Çıkacak
Y.Malatyaspor Ya Tamam Ya Devam Maçına Çıkacak
Y.Malatyaspor 0. Gençlerbirliği 0
Y.Malatyaspor 0. Gençlerbirliği 0