Reklam
  • Reklam
KÜRESEL PARA BARONU İSRAİL VE ONUN GAYRİMEŞRU ÇOCUKLARI GÜÇ...
Reklam
Mehmet Eyüp İZCİLER

Mehmet Eyüp İZCİLER

mehmet-eyup-izciler

KÜRESEL PARA BARONU İSRAİL VE ONUN GAYRİMEŞRU ÇOCUKLARI GÜÇ ,SERVET VE GİZEM

15 Kasım 2016 - 15:34

Bu dünyanın gerçek teröristlerini karanlıklarda dağlarda aramayın, cadde ve sokaklarda göremezsiniz. Çünkü onlar şehrin yüksek yerlerinde binaların plazaların en üst katlarında binlerce dolarlık takım elbiseleriyle tepeden hep bizleri izlerler…

\r\n\r\n

Biz de, bizleri izleyenlerin en büyüğü olan İsrail hanedanlığı’nin;yıllar önce ABD’de başlayan ve içinde ‘’savaş,kan,vahşet’’ ve bolca para olan İsrail’den söz edelim.

\r\n\r\n

Az gelişmiş ve bizim gibi gelişmekte olan ülke halklarının her an vahşice hareket edebilecek topluluk olarak gösterip kendi millet ve etnik gruplarını suçsuz ve üstün toplumlar olarak göstererek yetiştiren,Batılı milletlerin ve iktidarların ,kendi tarihleri objektif bir biçimde eleştirme ve kendi tarihleriyle hesaplaşmamaları dolayısıyla ,soykırım konusu,sosyal-Darwinci siyasi düşünce ,Batılılar tarafından gücün güce yetmesi ortamında ele alınarak ,kendilerini medeniyetin merkezi ,Batılı olmayan toplumları da aşağı toplumlar olarak yorumlamaları beraberinde bu vahşeti sadece kendi alçak emelleri için göz kırkmadan gerçekleştirmeleri durumudur.

\r\n\r\n

Bugün kendini dünyaya hükmeden bir devlet veya devlet ittifakı, kendi ekonomik ve siyasi çıkarları doğrultusunda, stratejik olarak  seçilmiş bir veya birkaç bölgeyle ilgili olarak ,bölgede bulunan irili ufaklı devletçik olmaya çalışan varlıklara siyasi, askeri ve ekonomik güç vermeye, bölgede kendilerini geliştirmeye kısa ve uzun vadede uluslararası arenada kendilerine tehdit olarak gördükleri devletleri ve siyasileri yıldırmak, teslim almak ve bölmek veya yok etmek gibi  stratejileri kullanmaktır.

\r\n\r\n

Bu suni gelişmelerle soykırım, terörizm ve insan hakları, devlet içinde devlet yapılandırmaları insan hakları savunucuları gibi kendilerini uluslararası arenada egemenlik kurmak ve kamuoyu oluşturmak üzere, dünya çapında hiçbir hukuk,antlaşma,karar,norm,kural ve gelenek tanımayıp dünyayı karıştırmak ve özelliklede İslam dünyasına zülüm ve bertaraf etme aslında Müslümanları yok etme çalışmasıdır.
\r\nHedefteki ülkelere karşı piyasa prensiplerine göre hareket eden bilim adamlarına, maddi krediler açarak onaylattırılan senaryolarla hedef seçilmiş ülkelerin ve o ülkelerin egemen ulusunun tarihine,kültürel,milli ve etnik değerlerine kendi tanımladıkları tezlerle ve konjonktüre uygun stratejiler belirleyerek saldırmak olduğu gerçeğini ortaya koymaktadır.

\r\n\r\n

İnanın ki Osmanlı’nın çöküşünde bunlar organize etti,Osmanlı’yı en büyük borç batağına sokan ülke İngiltere özellikle Kudüs’ü parayla alamayacağını anlayınca Osmanlı’yı bitirip, ittihat terakki yönetimine geçen Osmanlı’yı  birinci dünya savaşına sokarak  Kudüs dahil çoğu toprakları kaybettirmişlerdir. Bu tamamen sistemli bir şekilde yapılmış bir olaydır.

\r\n\r\n

Bunlara günümüzden örnek vermek istersek;Kuzey Irak’ın ,Kürdistan yaratılarak Irak’tan ayrılmasına yönelik çalışmalar ve Irak’ın işgali.Afganistanın işgali,Yugoslavya’nın parçalanması ve Kosova ile Bosna’nın işgali,Sudan’nın ve Nijerya’nın Hıristiyan ve Müslüman olarak iki bölgeye yayılması;İran’nın Azeriler ve kürtler şiiler konusu işlenerek parçalanma çalışmaları ve Türkiye’nin Kürtler,Süryaniler,Pontuslar,Ermeniler,Araplar konusu işlenerek parçalanma çalışmaları gibi gözlerimiz önünde yapmaya uygulamaya koydukları konulardır.

\r\n\r\n

Bunu ilk önce gezi safsatası altında yaptırmaya çalıştılar ve sonrada alçak darbe girişimi denemesiyle yapmaya çalıştılar ,ama yüce Türk milletinin Demokrasiye  ve milli iradeye  olan güçlü bağını koparamayarak, millete yenik düşmüşlerdir.Yine de durmayacaklardır,sürekli ülkemiz üzerinde büyük oyunlar oymaya devam edecekleri tahmin etmekteyiz.

\r\n\r\n

İşte bu en büyük küresel güç olarak geçmişten bu yana bütün dayatmaları IMF,moody’s,Birleşmiş Milletler,Avrupa Birliği ve ABD gibi 

\r\n\r\n


\r\noluşumlarda milletleri kendi dünya düzenlerine sokmaya çalışan küçük ama dev İsrail’in aslında üst akıl olarak dünya’ya hükmeden üç beş tane Yahudi baronunun planlayıp işleten bazı kurumlarının  yaptıkları anlatmak istedim.

\r\n\r\n

Ama ülkemizde sonunda dünya beşten büyüktür diyebilen birinin çıkması ve onların sözünü dinlemeyen birinin olması bu yüzyılda’da Türklerden bir’’ Mustafa Kemal ‘’daha çıkacağını hesap etmemişlerdir.

\r\n\r\n

Günümüzde bu illuminat /Yahudi grup televizyon kanallardan bizlere ve çocuklarımıza dizilerde üvey kardeşlerin birbirine aşık olmasını,amcasının karısıyla aşk yaşaması ve daha birçok ahlaksız hikayelere yüce milletin aklına kazımayı planlıyorlar. Bunun amacı ahlak inancını çökertmek stratejisidir.

\r\n\r\n

Evimizde daha doğrusu her yerde onların şampuanları,deterjanları,biskivütleri,çikolataları,çocuk bezleri,parfümleri günlük hayatta kullandığımız bir çok ihtiyacımızın onların  markaları, tamamen bu  gücün kontrolünde hep bu Yahudi topluluk var.

\r\n\r\n

Yüce milletimizden istirham ediyorum bu konulara daha hassas olmaları , yeni nesilleri bu oyunlar ve senaryolardan uzak tutmalarını sürekli yerli ürünler kullanmanın faydalı olacağını anlamak ve anlatmak gerektiğini düşünmeli ve uygulamalıdırlar.

\r\n\r\n

Ve de hep bir dua ile bitirmek isterim, bizleri vatansız bırakma ALLAH’ım.amin

\r\n

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yusuf Yagız
    10 ay önce
    Yazarcık gıbı bıseysın ama yazarcıkta olamamısn yazarlık heveslerım var(dı) ama yanlıslıkka bu sıteden senın yazını okuyunca vallaha soğudum... Hacı abı bence sen bır daha yazma yaa vallaha yazı basına ne kadar alıyorsan ben vereyim ama mümkünse yazma.

Son Yazılar