Millet Vicdan Mahkemesinde Kararını Çoktan Verdi
Reklam
Reklam
Reklam
Bayram GÜDER

Bayram GÜDER

bayram-guder

Millet Vicdan Mahkemesinde Kararını Çoktan Verdi

18 Ekim 2016 - 10:57

Takvimden eksilen yaprak misali, her yeni sayımızda bir taraftan size kavuştuğumuz için mutlu oluyoruz, diğer taraftan ise geçen zamanın fani hayatımızdan götürdüklerine içten içe üzülüyoruz.  

\r\n\r\n

Hayat kısa… 

\r\n\r\n

Yaradan’ın verdiği bu hayatı en güzel şekilde; İslam’a uygun, Peygamber Efendimizin yolunu izleyerek yaşamak elbette ki bizi ebedi hayatta mutlak saadete kavuşturacaktır. O yüzden yaptığımız her işte, her eylemde Allah’ın emir ve yasaklarını gözetmeli, buna göre davranmalıyız.

\r\n\r\n

Ülkemizin ucuz atlattığı darbe girişiminin üzerinden çok uzun bir zaman geçmemesine rağmen, bazı kimseler sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi olayı sulandırmaya ve bulandırmaya çalışıyor aklınca.  

\r\n\r\n

Fetö’cü hainlerin birer ikişer gizlendikleri kurumlardan temizlendikleri bu süreçte, daha hala bu örgüte farkında olarak ya da olmayarak fayda sağlayanlar var! 

\r\n\r\n

Nasıl mı yapıyorlar bunu? 

\r\n\r\n

Yukarıda yazdık: Yaptığı işte Allah’ın emir ve yasaklarını gözetmeyerek! 

\r\n\r\n

Fetö ile mücadele esnasında bu benim adamım, şu senin adamın deyip, sırf kendine yakın diye bu kanlı örgüte bulaşmış ve hala içinde olan şahıslara ayrımcılık yaparsan, hem şehitlerimize hem de bu vatanın insanlarına en büyük ihaneti yapmış olursun!

\r\n\r\n

12. 313 km2’lik yüz ölçümüyle, Anadolu’nun şirin illerinden olan bu kadim şehirde herkes herkesi çok iyi tanır. 

\r\n\r\n

Geçmişte kim kimin değirmenine su taşıdı, kim kimin adamı, kim nereye üye, kim nereye para aktardı… Bugün bu şehirde yaşayan ortalama bir insan bile bu sorulara rahatlıkla cevap verebilir. 
\r\nE o zaman neden peki bu kanlı örgütle mücadeleyi sağlıklı bir şekilde yürütmesi gerekenler, hak hukuk gözetmekten uzak bir görüntü ortaya koyuyor?

\r\n\r\n

Ne yaparsanız yapın, bu millet vicdan mahkemesinde kimi idam edeceğine, kimi müebbette mahkum edeceğine çoktan karar verdi!

\r\n\r\n

Tüfenkci Sahaya Milletvekillerinden Daha Hakim 6 milletvekilimiz var. Seçim bölgeleri Malatya’ya ara ara gelip gidiyorlar. Sahada olduklarını her fırsatta göstermek istiyorlar tabi. 

\r\n\r\n

Yalnız, bazı vekillerimizin programlarına baktığımızda bu ‘zoraki’ programların sadece kendilerini sahada olduğunu göstermeye yönelik  olarak hazırlanmış programlar olduğu dikkatlerde kaçmıyor.

\r\n\r\n

Bilmiyoruz dikkat ettiniz mi, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, bakan olmasına rağmen her fırsatta memleketi Malatya’ya uğramadan edemiyor. 

\r\n\r\n

Bakan Tüfenkci’nin kabinedeki en çalışkan bakanlar arasında olmasının yanında memleketine de bu denli yüksek bir tempoyla gelip gitmesi hakikaten taktire şayan.

\r\n\r\n

Bakan Tüfenkci kabineye girdikten sonra isteseydi Malatya’yı da Türkiye’nin 81 vilayeti arasına koyup, uzaktan ‘bakan’ olabilirdi. 
\r\nAma bunu yapmadı.

\r\n\r\n

Her defansında geldi… Her açılışa katılmaya çalıştı… Her vatandaşa dokunmaya gayret etti. 
\r\nDarısı göstermelik gelenlere!    

\r\n

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar