MALATYA’YA BAKAN ETKİSİ
Reklam
Reklam
Reklam
Bayram GÜDER

Bayram GÜDER

bayram-guder

MALATYA’YA BAKAN ETKİSİ

01 Temmuz 2016 - 11:06

Yeniden birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ne bayramlar, ne ramazanlar yaşadık sizlerle. Ve geldik yine bir Ramazan Bayramı’na daha. Şükürler olsun bizi bugüne kavuşturana. Allah yaptığımız ibadetleri dergah-ı izzetinde kabul eder inşallah.

\r\n\r\n

Daha önceki sayılarımızda ‘Malatya, bakan etkisini tez zamanda görür’ demiştik. Bugün bunu görmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bülent Tüfenkci Türkiye ve Malatya için büyük bir şans gerçekten. Göreve geldikten sonra neredeyse hemen her hafta Malatya’da. Sayın bakan göreve geldikten sonra Malatya kendine geldi adeta. Daha önce yavaş ilerleyen yatırımlar hızlanmaya, bekletilen hizmetler birer ikişer hayata geçirilmeye başlandı.

\r\n\r\n

Hızlı tren ve yeni çevreyolu noktasında da tez zamanda aşama kaydedileceğine olan inancımız tamdır. Bakan Tüfenkci’nin göreve gelmesinin ardından yatırım programına alınan ikinci üniversite, Onkoloji Hastanesi ve yeni Gümrük ve Ticaret Hizmet binası ‘Malatya’ya bakan etkisi’ nin sadece birkaç örneği. Haydi Malatya, haydi yıllar sonra gelen sahiplenilme umuduz, daha yürüyecek çok yolumuz, yapılacak çok işimiz var.

\r\n\r\n

HAYIRLI BAYRAMLAR

\r\n\r\n

Bu içimizi açan satırların ardından bayramınızı kutlayarak huzurlarınızdan ayrılıyoruz.

\r\n\r\n

Mübarek Ramazan Bayramı’nın başta ülkemiz olmak üzere, dünyadaki tüm Müslümanlara huzur, kardeşlik ve hayrılar getirmesini temenni eder, daha nice bayramlarda birlikte olmayı yüce Allah’tan niyaz ederiz.

\r\n

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar