Y.Malatyaspor Başkan Adayından Müjde...
Reklam

Y.Malatyaspor Başkan Adayından Müjde...

BtcTurk Yeni Malatyaspor’da başkan adaylığını açıklayan Ahmet Köse, sarı-kırmızılı kulübün taraftarlarına bayram müjdesi verdi.

31 Temmuz 2020 - 20:23

Uzun yıllardır Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları'nın ABD ve yurt dışındaki diğer operasyonlarını yöneten Köse, iş dünyasındaki tecrübelerini de kullanarak çalışmalarına hız verdi. Yeni Malatyaspor’da mali disiplinini sağlamayı ve kulübün finansal durumunu düzelterek sürdürülebilir bir yapı oluşturmayı hedefleyen Köse, sponsorluk görüşmelerinde ciddi yol aldı.

Tamamı profesyonellerden oluşan güçlü bir yönetim ekibi kuran Ahmet Köse, takımın isim hakkıyla ilgili BahçeşehirUğur Eğitim Kurumları'ndan 15 milyon liralık sponsorluk sözü aldı. Mali açıdan güçlü, sportif olarak da başarılı bir takım oluşturma amacıyla yola çıkan Ahmet Köse, göreve geldiğinde sponsorluk gelirini birkaç yıl içinde 100 milyon liraya çıkarmayı hedefliyor.

Ahmet Köse, yaptığı açıklamada, “Yeni Malatyaspor’unsürdürülebilir ve güçlü bir mali yapıya kavuşması öncelikli hedefimiz. Camiamızın ve taraftarımızın hayalini kurduğufinansal ve sportif açıdan başarılı kulübü oluşturacağız. Sporda dünyanın önde gelen ülkelerinde uygulanan modelleri ve projeleri hayata geçirerek Yeni Malatyaspor’un marka değerine katkı sağlayacağız. Kuracağımız yapıyla Türk futboluna örnek olacak bir kulüp haline gelmeyi ve sponsorluk gelirlerimizi birkaç yıl içinde 100 milyon lirayı aşmayı hedefliyoruz.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Yardımcısı Çatak,Deprem Bölgesinde
Bakan Yardımcısı Çatak,Deprem Bölgesinde
Keskin,Hekimhan Projesi Milli Bir Projedir
Keskin,Hekimhan Projesi Milli Bir Projedir