Vali Baruş’tan Mahalle Ziyaretleri Sürüyor
Reklam
Reklam

Vali Baruş’tan Mahalle Ziyaretleri Sürüyor

Malatya Valisi Aydın Baruş 24 Ocak’ta meydana gelen deprem nedeniyle mahalle ziyaretleri ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemek için Hacı Haliloğlu, Hacı Yusuflar ve Hisartepe’de İncelemelerde Bulundu.

15 Şubat 2020 - 19:14

Vali Aydın Baruş, 24 Ocak’ta yaşanan depremin yaralarını sarmak, devletin vatandaşlarının yanında olduğunu hissettirmek, deprem nedeniyle zarar gören vatandaşların sıkıntılarını dinlemek ve bu sıkıntılara çözüm üretmek amacıyla şehrimizin farklı mahallelerinde ziyaret ve incelemelerine devam ediyor.

Deprem nedeniyle Hacı Haliloğlu, HacıYusuflar ve Hisartepe Mahallelerini ziyaret eden Vali Baruş, mahalleler hakkında ilk bilgileri muhtarlardan aldı. Özellikle deprem nedeniyle oluşan mağduriyetlerin giderilip giderilmediğini, ilk hasar ve kesin hasar tespitlerinin durumunu denetleyen Vali Baruş, hasarlı binaları gezerek vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Vali Aydın Baruş’un mahalle incelemelerine Hacı Haliloğlu Muhtarı Tahsin Fidan, HacıYusuflar Muhtarı Nevzat Alan ve HisartepeMuhtarı Tahsin Bat eşlik etti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Abko dayı
    4 ay önce
    vekiller i sadece seçim zamanı görüyoruz o da sadece köy gahvesine geliyolar o zaman da hanım bizi gahveye yollamıyo sesimizi duyan çıkmayacak mı köyümüzde okul yok sularımız sürekli kesik rüzgar gelince eliktrikler kesiliyor ezanı duyamıyoruk amma sağolsunlar camimize halıfilkis döşeddiler.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya’ya Yakışır Bir Fuar Merkezi İnşa Ediliyor
Malatya’ya Yakışır Bir Fuar Merkezi İnşa Ediliyor
Hakembahçe 3 Y.Malatyaspor 2
Hakembahçe 3 Y.Malatyaspor 2