Reklam

Tüfenkci,Türkiye'yi Her Alanda Dört Katı Büyüttük

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK parti Malatya İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinde konuştu.

Tüfenkci,Türkiye'yi Her Alanda Dört Katı Büyüttük
12 Şubat 2021 - 17:27
-Tüfenkci Gençlik Kongresinde konuştu
-"Cumhur İttifakı bu ülkenin yarınlarının teminatıdır"

"Türkiye'yi her alanda 4 katı büyüttük"
AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK parti Malatya İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinde konuştu. Türkiye'yi her alanda 4 katı büyüttüklerini söyleyen Tüfenkci Cumhur İttifakının Türkiye'nin yarınlarının teminatı olduğunu ifade etti. 
AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK parti Malatya İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresine katıldı. 

"2023'lerin, 2053'lerin, 2071'lerin teminatı"

Burada konuşan Tüfenkci, Türkiye'yi her alanda 4 katı büyüttüklerini aktararak, "Biz bu ülkede terörle mücadele ettik, bu ülkeye göz dikenlere, bu ülkeyi dışa satmaya ve bölmeye çalışanlara ders verdik. 15 Temmuz'da da ders verdik ve millet Cumhur İttifakını kurdu. Gizli masalarda değil milletin gözü önünde kurulan bu ittifak Türkiye'nin yarınlarının teminatı, 2023'lerin, 2053'lerin, 2071'lerin teminatı. Çünkü biz biliyoruz ki bu millet bizim arkamızda olduğu müddetçe yeni Fatihler, yeni hizmetkarlar, yeni Muratlar çıkacak. Allah'ın izniyle Malatya'dan da yeni Battalgaziler çıkacak." ifadelerini kullandı

YORUMLAR

  • 0 Yorum