Reklam
Reklam

MHP Malatya'da Kongrelerini Tamamladı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı ilçe kongrelerini geçtiğimiz günlerde tamamladı.MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelinin Talimatları Doğrultusun’da Samsun’un İlkadım ilçesi ile başlayan MHP kongreleri Malatya İl ve ilçe teşkilatlarının Kongreleri tamamlandı.

MHP Malatya'da Kongrelerini Tamamladı
19 Eylül 2020 - 19:41

MHP MALATYA İL BAŞKANLIĞI İl KONGRESİNİ BÜYÜK BİR COŞKU İLE GERÇEKLEŞTİRDİ. 

 

"İstiklal için birlik,istikbal için dirlik"

"Kazanan Türkiye olacak" sloganı ile kongrelerine başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Ülke genelinde il kongrelerine başladı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı ilçe kongrelerini geçtiğimiz günlerde tamamladı.MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelinin Talimatları Doğrultusun’daSamsun’un İlkadım ilçesi ile başlayan MHP kongreleri Malatya İlimizde’de ilçe teşkilatlarının Kongreleri tamamlandı.

İlçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından il kongresi de bugün büyük bir coşku ile gerçekleştirildi.

MHP Malatya İl Teşkilatının Kongresi bugün Ömer Halisdemir Konferans salonunda Yoğun Korona Önlemleri altında gerçekleştirildi.

 

Gerçekleşen  MHP Malatya il Kongresinde 13 ilçe başkanının önerisi ve MHP Genel Merkezinin takdirleri ile Mevcut  Başkan MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı Tek Aday Olarak Katıldığı seçimi delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden İl Başkanlığına seçildi.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli beyefendinin talimatları ile Türkiye genelinde başlayan il kongrelerinde bugün gerçekleşen MHP Malatya il kongresi MHP'nin Ülke genelinde ki ilk İl Kongresi olması nedeniyle Kurban kesilerek Mehteran gösterisi eşliğinde başladı.

Yapılan  İl Kongresi Divan Başkanı MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Kamil Aydın Divan Üyeleri MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ve Myk üyesi Ömer Ekici'nin yönetiminde gerçekleşti.

 

MHP Malatya İl Kongresi Ak Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi,Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt belediye başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye başkanı Osman Güder,Ak Parti Yeşilyurt ve Battalgazi İlçe başkanları'nın yanı sıra Partililer ve delegelerin yoğun katılımı ile Büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum