Malatya’daki Silahlı kavgada 5 Kişi Tutuklandı
Reklam

Malatya’daki Silahlı kavgada 5 Kişi Tutuklandı

Malatya Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde ​02/05/2019 tarihinde saat 21:00 sularında gerçekleşen Silahlı Kavga ile ilgili 5 kişi tutuklandı.

05 Mayıs 2019 - 05:44

​Malatya Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada 02/05/2019 tarihinde saat 21:00 sularında Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatmakta olan akrabalarını ziyarete gelen ve aralarında eskiye dayalı husumet bulunan taraflar Devlet Hastanesi önündekarşılaşmış ve taraflar arasında yaşanan ağız tartışmasıkısa sürede ateşli silahların kullanıldığı kavgaya dönüşmüştür.

Yaşanan olay üzerine Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizce olaya seri ve hızlı bir şekilde müdahale edilmiş, silahlı kavgaya karıştığı tespit edilen (7) şahıs olayda kullanılan suç aletleri ile birlikte gözaltına alınmışolup olayda herhangi bir yaralı bulunmamaktadır.

Şüpheli şahıslardan (2) adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait (5) adet mermi, 6136 sayılı kanun kapsamında (1) adet bıçak ve kullanımı reçeteye tabi (110) adet hap ele geçirilmiştir.

Gözaltına alınarak Adli mercilere sevk edilen (7) şahıstan (5) şahıs Tutuklanmış, (2) şahıs ise Adli Kontrol Kararı ile serbest bırakılmıştır denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gürkan Ekiplerimiz Saha Taramasını Sürdürüyor
Gürkan Ekiplerimiz Saha Taramasını Sürdürüyor
Çınar: Depremde Hasar Gören Ev Ve İşyerlerini İnceledi
Çınar: Depremde Hasar Gören Ev Ve İşyerlerini İnceledi