Malatya’da Palyatif Hastasına Doğum Günü Sürprizi
Reklam

Malatya’da Palyatif Hastasına Doğum Günü Sürprizi

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Palyatif 1 Bakım Merkezi çalışanları, merkezde tedavi gören Şükran Çorlu için sürpriz doğum günü etkinliği düzenlendi.

18 Aralık 2019 - 17:49

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Palyatif Bakım Servisinde yaklaşık 1 aydır tedavi gören 71 yaşındaki Şükran Çorlu’ya sürpriz bir doğum günü düzenlendi.

71 yaşına giren Palyatif hastamız Şükran Çorlu için, Palyatif Bakım Servisimizde görevli sağlık personelimiz tarafından sürpriz bir doğum günü yapıldı. Eşi, Mevlüt Çorlu ile birlikte pasta kesen Şükran Çorlu’nun mutluluğu gözlerinden okundu. 

“Hastamızın şifa ile taburcu olması için gerekli tüm destekler hastanemiz tarafından yapılmaktadır.”

Tedavi süreci hakkında bilgi veren Palyatif 1 Bakım Merkezi sorumlu hemşiresi Tülin Duman, “Araç içi trafik kazası sonucu Palyatif Bakım Merkezinde tedavisine başlanan hastamız Şükran Çorlu, merkezimize geldiğinde yatağa bağımlıydı, solunum yetmezliği ve beslenme bozukluğu şikâyeti vardı. Yaklaşık bir aylık tedavi sürecinin ardından şu anda durumu iyiye gitmektedir. Hastamızın şifa ile taburcu olması için gerekli tüm destekler hastanemiz tarafından yapılmaktadır.” dedi. 

Hasta yakını Muhammed Çorlu ise, “Devletimizden, hastanemizden, doktorlardan, hemşirelerden temizlik personellerinden Allah bin kere razı olsun. Burada aldığımız tedaviden çok memnun kaldık, hepsine sonsuz teşekkür ediyorum. Böylesi bir doğum günü etkinliği düzenledikleri için Palyatif 1 servisi çalışanlarına ayrıca teşekkür etmek istiyorum.” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çalık Ve Güder, Millet Bahçesi’ndeki Çalışmaları İnceledi
Çalık Ve Güder, Millet Bahçesi’ndeki Çalışmaları İnceledi
“Şahintepesi, Farklı Bir Hüviyete Bürünecek”
“Şahintepesi, Farklı Bir Hüviyete Bürünecek”