Malatya’da Marcomen Park’a Görkemli Açılış
Reklam

Malatya'da Marcomen Park'a Görkemli Açılış

Yusuf özdal Türkiye'de ayakkabı sektörünün önde gelen isimlerinden biri… Malatya sevdalısı olan Özdal 2014 yılında Malatya'ya dönerek hava alanı yolunda Ayakkabı Fabrikasını kurdu.

18 Haziran 2017 - 19:25

17 Haziran 2017 yılında Ayakkabı Fabrikası’na ek olarak sosyal ve kültürel anlamda Malatya'da eksikliği giderecek dev bir tesisi, Marcomen Park'ı da ekleyen Özdal, bir hayalini gerçekleştirmiş oldu. 
Marcomen Park’ta ayakkabı fabrika satış mağazası, restoran, kafeterya ve alışveriş merkezleri bulunuyor. Marcomen Park’ın geçtiğimiz günlerde yapılan açılışına Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, 2.OSB Müdürü Vahap Erdem, 1.OSB Müdürü Remzi Yaşar, MÜSİAD Başkanı Hüseyin kalan ve bir çok iş adamı ile seçkin İstanbul'dan davetliler katıldı.
 kurdele kesimi öncesi Yusuf özdal yaptığı konuşmada, “Her şey Malatya için sloganı ile yola çıktık.  Malatya benim ana vatanım, İstanbul'dan gelip Malatya'ya yatırım yapmak daha ağır bastı.  Şuan Allah’a şükür onlarca kişiye iş istihdamı sağlıyor. Malatyalı hemşerilerimizin Marcomen Parka teveccüh göstereceklerinden hiç şüphem yoktur. Tüm Malatyalı hemşerimizi Marcomen parka bekliyoruz” dedi.
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erol Bulut Transferi Sorun Etmiyor
Erol Bulut Transferi Sorun Etmiyor
 Devrilen Traktörün Altında Kalan Muhtar Öldü
Devrilen Traktörün Altında Kalan Muhtar Öldü