Malatya’da Demez Group’un Başarı Hikayesi
Reklam
Reklam
Reklam

Malatya’da Demez Group’un Başarı Hikayesi

Bu sayımızda Demez Group LTD.ŞTİ İhracat, Enerji ve Uluslar Arası Belgelendirme Hizmetleri’ni sayfalarımıza konuk ederek çalışmalarıyla ilgili kapsamlı bilgiler edindik.Ve Başarı Hikayesini Maldia Dergisi ve Maldia Haber’e Taşıdık.

06 Kasım 2019 - 18:31

Malatya’da uzun zamandır hizmet veren ve İşte 3 ayrı sektörde faaliyet gösteren Demez Group LTD.ŞTİ İhracat, Enerji ve Uluslar Arası Belgelendirme Hizmetleri yetkilisi Ümit Demez’in ağzından bu şirketin baları hikayesi ve çalışma prensipleri..

 

  İhracat olarak Ağırlık Türkmenistan olmak üzere inşaat malzemeleri veya talebe karşılık ürünlerin ihracatını yapmaktayız. ihracat anlamında şehrimize nakit döviz girişinde bir nebze faydamız olması bizi açıkçası mutlu etmektedir. Yeni yatırımcılar şehrimize davet ederek burada fabrika kurmaları yönünde çalışmalarımız önemli bir boyut kazanmıştır.

 

       Enerji sektörün de ; TEBAŞ enerji bölge bayiliği ile bölgemizde kalorimetre sayaç sistemleri imalatı servis ve hizmetini sunmaktayız. Devam eden süreçte yeni ARGE çalışmalarımız ile  sitelere ısı istasyonları kurma hedefimiz olup bu sayede akıllı ev modellerinde yeni bir hizmet sunma çalışması içerisindeyiz. işimizde profesyonellik adına çevre ve şehircilik bakanlığından ısı pay ölçer okuma belgesi alarak daha kaliteli hizmet sunmaktayız.

       Malatya’da TÜRKAK ve MESLEKİ YETERLİLİK KURUMUNDAN dan akredite olan firmamız MD ULUSLARARASI BELGELENDİRME şirketimizle 176 meslek kolunda çalışanlar için zorunlu olan mesleki yeterlilik belgesini MALATYADA vermekteyiz. İş verenlerin zorunlu olarak çalışanlarına alması gereken bu belgeyi devletimiz teşvik kapsamında tutup fondan ödemesini yapmaktadır. Yani belgelendirme ücreti ödemeden bu hizmet sunulmaktadır. Malatya’mız başta olmak üzere çevre illeri de kapsar isek yaklaşık 7,000 (yedi bin ) kişiyi belgelendirmiş bulunmaktayız. Özellikle organize sanayi bölgesi olmak üzere daha evvel akredite firma olmadığı için Malatya’da maalesef şehir dışından firmalar gelerek bu hizmeti sunmakta idiler. Uzun çalışmalarımız sonucu bu hizmeti Malatya ya getirerek firmalara hizmet vermekteyiz. Malatya , Gaziantep , Kahramanmaraş, Elazığ ve diğer çevre illerde bu hizmeti sunmaktayız.

        Bu konuda Malatya TSO Başkanı sayın Oğuzhan ATA Sadıkoğlu ve yönetim kuruluna vermiş olduğu destenden dolayı teşekkür ederiz. Başkanımız Malatya’da bu hizmeti ilk vermemiz münasebetiyle Malatya TSO üyelerine daha iyi ve hızlı hizmet sunmak adına ABİGEM şirketi  ile protokol yaparak Malatya TSO 2. Katta hizmet sunmaktayız.

      Hizmetimiz çalışanlara yönelik olduğu için TESK e bağlı oda başkanlarımız ile de ortak çalışmalar içerisinde olup daha hızlı ve çözüm odaklı hizmetimizi sunmuş bulunmaktayız.

DEMEZ GROUP LTD.ŞTİ.

Ümit DEMEZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Y.Malatyaspor'da Şok! 2 Pozitif  Vaka Belirlendi
Y.Malatyaspor'da Şok! 2 Pozitif Vaka Belirlendi
Jandarma İle kızılay Bayramlık Dağıttı
Jandarma İle kızılay Bayramlık Dağıttı