Malatya’da Başaran İleri Teknoloji’nin Başarı Hikayesi

Malatya’da Başaran İleri Teknoloji’nin Başarı Hikayesi

Başaran İleri Teknoloji Yeni Binasına Taşındı. ASELSAN’ın Malatya yetkili servisi olan Başaran İleri Teknoloji, yapılan görkemli açılış ile yeni binasına taşındı.

30 Ekim 2018 - 20:09

Milli gururumuz ASELSAN’ın Malatya yetkili servisi olan Başaran İleri Teknoloji, Yakınca Mahallesi’ndeki modern binasına taşındı. Telekominikasyon, Güvenlik ve Otomasyon Sistemlerinde Malatya’da tek olan Başaran İleri Teknoloji yeni binasına düzenlenen görkemli açılış töreni ile taşındı. Binanın açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat,Ak Parti İl Başkanı İhsan Koca,Ticaret Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu,Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ASELSAN NET Genel Müdürü İsmail Karahan,MHP İl Başkanı Bülent Avşar ESKKK.Başkanı Ali Evren ve  çok sayıda İş Adamı ve  davetli katıldı.

RECEP BAKIRCI:“15 YILDIR HİZMET VERİYORUZ”

Başaran İleri Teknoloji Kurucusu Recep Bakırcı, açılış öncesi yaptığı konuşmada, katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür etti. Bakırcı, “Uzun zamandır Malatya’da kurulmuş ASELSAN’ın yetkili bayiliğini yapan bir özel şirketiz. 15 yılın sonunda yapmış olduğumuz özverili çalışmaların ete kemiğe büründüğü bu binayı hizmete açtığımız bugünde bizleri onurlandırdığınız için bütün katılımcılara teşekkür ederim” dedi.

İSMAİL KARAHAN:“EN ÖNEMLİ BAYİ”

ASELSAN NET Genel Müdürü İsmail Karahan, Başaran ileri teknolojilerinin Türkiye’deki en önemli bayilerinden olduğunu ifade etti.  Başaran, “Bizler bayilerimizin eliyle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bayilerimizin içerisinde Başaran ileri teknolojileri gerçekten son yıllarda birinciliği kaptırmıyor. Biz farkındayız. Malatyalılarda farkında olsun” şeklinde konuştu.
 

MEHMET ÇINAR:“MALATYA HER ANLAMDA GELİŞTİ” 

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya’nın her anlamda geliştiğini ifade etti. Çınar, “Dev yatırımlar yapan firmalarımızı görünce bizler daha çok gururlanıyoruz, seviniyoruz, mutlu oluyoruz. Özellikle Türkiye genelinde hatta Dünya genelinde kendini kanıtlamış olan alanlarda çalışılması elbette ki takdire şayan” dedi.

SELAHATTİN GÜRKAN:“BAŞARI FEDAKARLIKETMEDEN ELDE EDİLMİYOR” 

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, başaran ileri teknolojiler şirketinin terör olayların yaşandığı dönemde yaptığı çalışmalara dikkat çekti. Gürkan, “ASELSAN’da çalışan insanlar ASELSAN’ın üyelik şebekelerini oluşturdular. Başarı fedakarlık etmeden elde edilmiyor. Bu anlamda da ben başaran şirket yetkilisi Recep Bakırcı kardeşimi en içten duygularla kutluyorum” şeklinde konuştu.

OĞUZHAN ATA SADIKOĞLU:“CİDDİ MÜCADELE İLE BAŞARI ÖYKÜSÜ YAZILDI”

Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, yaptığı kısa konuşmada şunları söyledi; “Ciddi anlamda mücadele ederek büyük bir başarı öyküsü yazdı. Şirketinin ismi de bununla doğru orantılı. Bu anlamda bu bölgede kendine bir güç halinde kabul ettirebilmesi de çok önemliydi ve bu başarının da mücadelesi Recep Bey’in kendi şahsında fedakarlığına borçlu olduğunu zannediyorum” ifadelerini kulland

HACI UĞUR POLAT:BAŞARAN İLERİ TEKNOLOJİ MALATYA İÇİN BİR DEĞER

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat Yaptığı kurdela kesimi konuşmasında Başaran ileri Tekonolojinin Malatya için önemli bir değer olduğunu başarılarının devamını diliyorum yeni hizmet binasının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum açıklamasında bulundu kurdela kesimi yapılan dua ile gerçekleşti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya’da Çete Operasyonu 13 Gözaltı
Malatya’da Çete Operasyonu 13 Gözaltı
Büyükşehir'den  Eğtime Büyük Destek
Büyükşehir'den Eğtime Büyük Destek