İyi Parti Malatya Yönetimi Belli Oldu
Reklam
Reklam
Reklam

İyi Parti Malatya Yönetimi Belli Oldu

İyi Parti Malatya il binasında gerçekleştirilen toplantıda iyi parti yeni yönetim görev dağılımını yapıldı.

16 Şubat 2020 - 17:11 - Güncelleme: 16 Şubat 2020 - 17:18

 

İl Başkanı Süleyman Sarıbaş Geçtiğimiz günlerde İyi Parti Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından görevlendirildim. Bu dönem içerisinde  Partililerimiz, kanaat önderlerimiz Malatya’mızın siyasetini bilen insanlarımızla ,iki yüz ve üçüyüz üzerinde  görüşmeler yaptıklarını ifade eden Başkan Sarıbaş,” 59 kişilik yönetim kurulumuz oluşturduk,  aslında çok talep vardı  sınırlı olduğunu için cevap veremedik   arkadaşlarımızda partimizde görev vereceğiz , ve değerlendireceğiz .Hiç  kimse  siyasette bu günü ve yarını  düşünmesin, siyaset nasip işidir  hiç ummadığınız yerden teklif gelir  ve o görevi en iyi şeklide yaparsınız. Listeye giremeyen arkadaşlarımız bizim arkadaşlarımız üzülmesinler onlarda danışman olarak, başka görevlerde değerlendireceğiz ifadelerini kullandı. 

 

 

“Elazığ ve Malatya’mızda Deprem yaşadık geçmiş olsun” temennisinde bulunan Başkan Sarıbaş” Depremde hayattı kaybeden vatandaşlarımız, Allah dan rahmet diliyorum yarılı olan vatandaşlarımıza geçmiş olsun, evini depremde kaybetmiş vatandaşlarımız var. Devletimiz, Milletimiz el ele vererek depremin yaralarını sardı dedi. 

 

 

“İyi Parti Malatya İl teşkilatı olarak Depremde vatandaşlarımızın yanında olduğun ifade eden İyi Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş Türkiye Genelinde teşkilatlarımız  çok üstün bir gayretle yardımlar Malatya Doğanyol ilçemizde  Pütürge ilçemiz Kale İlçelerimizde  vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla,  17 Tır malzeme gönderdiler. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş Başkanımız 4 Tır yardım gönderdi Deprem bölgesinde vatandaşlarımıza, şuanda il başkanlığımızda yardımlar geldi onları en yakın zamanda deprem bölgesine göndereceğiz. Bizlerde kendi çapımızda destek olmaya çalıştık. Depremde hasar gören vatandaşlarımızın evlerinin biran önce yapılmasını yetkililerden bekliyoruz dedi. 

 

“ Malatya’mızda Kar yağışı vatandaşlarımızı olumsuz etkiledi. İyi Parti Malatya İl Başkanı Sarıbaş Kent merkezinde bir kargaşa meydana geldi.  Gördüğümüz kadarıyla Malatya Belediyemiz her türlü iyi niyetine rağmen ekiplerinin yetersiz olduğu  ekonomik durumunun ani durumları kaldıracak. O tür ani durumları kaldıracak durumda olmadığı ortaya çıktı ifadelerini kullan Başkan Sarıbaş Bizim buradan talebimiz Devletimizin biran önce Malatya’ya öncelik kalkınma  pozitif ayrımcılıkla. Malatya Büyükşehir Belediyesinin Borçlarını  birşekilde yapılandırmasını  ve yeni baştan  gerekli imkanlarını sağlayarak, kurmasını  Malatya Büyükşehir Belediyesinin çalışır hale gelmesini  bekliyoruz. Depremde dolayı Devletimiz biran önce yaralarını sarmasını bekliyoruz . Ülkemizde ve Malatya’mızda işsiz vatandaşlarımızın sayısına vatandaşlarımız asgari ücretle geçinmeye çalışıyorlar ve hayat pahalı herşeypahalı dedi.

 

“Devlet Depremde yardımları nereye yaptığını açıklasın “Başka Sarıbaş Devletimizin depremde vatandaşlarımıza yardım yapıldığını söylüyor ihtiyaç vardı diyor açıklasın, Başkanlık sistemin olmadığını görüyoruz tekrar eski sisteme geri dönmemiz gerekiyor diyerek Hükümeti eleştiren İyi Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş,  Hesap verilmediği yerde yolsuzluklar vardır.  Ülke olarak sınırlarımızda sorunlarımız var dış politikanın yanlış olduğunu ifade eden Başkan Sarıbaş  Başkan Erdoğan Dış Suriye konusunda yanlış yapmıştır.  Alınan yanlış kararlardan dolayı Askerlerimiz Suriye topraklarında şehit oluyor. Şehitlerimiz geliyor Allah rahmet eylesin mekânları cennet olsun yaralılarımıza acil şifalar versin mahalle bekçilerini biz anavatan partisi döneminde kaldırdık  niye kaldırdık bize 21 nci yüzyılda mahalle bekçisi olur mu dediler  komşu komşunun evinde hırsızlık yapar mı dediler  Suriyeli ve afkanlı getirse ülkenize tabi hırsızlık olur ondan sonra hükümet olarak mahalle bekçisi alırsınız  ve ülkemizi 10 yıl geriye götürdünüz vatandaşlarımız korkuyor evinde hırsızlık olacak mı diye  Hükümet yanlış politika yapıyor diyerek eleştiren Başkan Sarıbaş  Yeter Kardeşim her yer bataklık oldu gidin kardeşim artık  gitmiyorsanız ’da muhalefetle ortak akılda buluşun İyi Parti Malatya İl yönetiminde her vatandaşlarımız yer alıyor biz Türkiye’nin mozaiğiyiz  İyi Parti Malatya’da sağ partinin Kalesi yapacağız 

 

“İyi Partiye Karşı Algı operasyonu yapmasınlar” ifadelerini kullan İyi Parti Malatya il Başkanı Süleyman Sarıbaş, Devletin vermiş olduğu görevlerini yapsınlar  aksi takdirde bir seçimden sonra  İyi Parti kapısından içeri girmeye yüzleri olmaz, Partimizde yönetim kurulu tanıtımı yapıyoruz şeklinde konuştu. 

 

 

Malatya yönetim kurulu listesi

 

Süleyman Sarıbaş

H.Mehmet Turfanda 

Feyzi Kılıç

Şeyda Candan

Mehmet Özden

Ali Ekinci

Özgür Bozkurt

Oguz Demirbilek

Devrim Taşkın

Lütfiye Aslan

Ekrem Şenol

Mehmet Kırteke

Mehmet Durgun

Alper Gürsoy

Yılmaz Keleş

Zeki Yıldırım

Cavit Kazancı

Suna kaya

Cumali Eroğlu

Nazım Durmuş

Çiğdem Şalva

M.A.Alparslan Ersoy

Bahattin Polat

A.Fazlı Yılmaz

Abdurrahman Yıldırım

Sedat Muzoğlu

Meltem Gür

Rukiye Özmarasalı

Ramazan Karabulut

Ökkeş Doğan

Abdullah Dalkılıç

Salih Özalp

F.Mehmet Yılmaz

Vahap Tural

Ekrem Ergöç

Seda Kurnaz

Alkan Arıkan

Yaşar Yazlak

Ali Topcu

Vahap Alagöz

Önder Barut

Ramazan Karaavcı

M.Ersan Saltürk

Sercan Kırmızıtoprak

Ali Haşhaş

Hülya yıldırım

Saliha Erdem

Gülbeyaz Doğan

Orhan Yaka

Dilek Yıldırım

Esra Onurel

Ahmet Yıldırım

Arzu İmik

Selahattin Dağıstanlı

Süleymen Tokgöz

Mahmut Koç

Ercan Şahingil

Ayşe Salman

Yasemin Kırçuval

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Çocuklarımıza Sevinçlerini Evlerinde Yaşattık”
“Çocuklarımıza Sevinçlerini Evlerinde Yaşattık”
Yeşilyurt Sokaklarında Bayram Heyecanı
Yeşilyurt Sokaklarında Bayram Heyecanı