ER TV’ye Kınama Mesajı
Reklam
Reklam

ER TV’ye Kınama Mesajı

Malatya Yeşilyurt Belediyespor Kulübü Salı akşamı Malatya’nın yerel TV kanalı ERTV’de Yayınlanan Futbol Akşamı Programında futbolcuların parası ödenmediği ve bu yüzden takımın toplanmadığını ifaleri üzerine bir kanama mesajı yayımladı.

17 Haziran 2020 - 11:01

Malatya Yeşilyurt Belediyespor Kulübü Salı akşamı Malatya’nın yerel TV kanalı ERTV’de Yayınlanan Futbol Akşamı Programında futbolcuların parası ödenmediği ve bu yüzden takımın toplanmadığını ifaleri üzerine Malatya Yeşilyurt Belediyespor yönetimi bir kınama yayınlarak, TV kanalının yönetim kurulunu proğram hakkında gereğini yapması için göreve davet etti.

Malatya Yeşilyurt Belediyespor’dan yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı.

Kınıyoruz..!

16 Haziran Salı Akşamı Malatya’mızın Yerel Uydu Kanalı ERTV’de Yayınlanan Futbol Akşamı Programında Takımımıza İftira Atılmıştır.
Bir Çok Takımın Zor Günlerden Geçtiği Şu Günlerde Sözde Spor Yorumcuları Olarak Şehirlerindeki Profesyonel Takımlara Destek Olmak Yerine Bu Şahıslar Köstek Olmaktadırlar.Bu Programda Konuşulan Herşey Bir Hayalden İbaret Olup Gerçeği Yansıtmamaktadır.

Takımımız Bugün İtibariyle Kale Göl Otelde Toplanmış Olup Kadromuzda Eksik Oyuncumuz Bulunmamaktadır,
Gün İçinde Kamaoyu İlede Fotoğraflarımız Paylaşılacaktır.Bölgemize Hitap Eden ERTV Gibi Büyük Bir Uydu Kanalı Yönetiminin Bu Programa Gereğini Yapacağına İnancımız Tamdır..! Saygılarımızla

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir Temmuz Meclis Toplantısı Sona Erdi
Büyükşehir Temmuz Meclis Toplantısı Sona Erdi
Başkan Sadıkoğlu,Destan Yüreklere Yazıldı
Başkan Sadıkoğlu,Destan Yüreklere Yazıldı