Devletlü Padişah Gürkan...
Reklam
Reklam

Devletlü Padişah Gürkan...

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin Gürkan’ın gün geçmiyor ki keyfi ve tevazudan uzak bir davranışına denk gelmeyelim!

21 Eylül 2020 - 19:55 - Güncelleme: 27 Eylül 2020 - 18:09

DEVLETLÜ PADİŞAH GÜRKAN 

Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin Gürkan’ın gün geçmiyor ki keyfi ve tevazudan uzak bir davranışına denk gelmeyelim!
Bizzat şahit olanların söylediğine göre başkan makam aracıyla geçerken, Yeşilyurt Belediyesi’nin reklam panolarını görüyor ve ne oluyorsa o anda oluyor.
Bir hışımla yanındaki personele ağır hakaretler yağdırdığı iddia edilen Sayın Gürkan’ın 'bu pano burada ne geziyor, tez söküp atın’ mealindeki sözleriyle birinci reklam panosu savaşlarının fitili de ateşlenmiş oluyor!
 En güzel reklam hizmettir, nokta.
Halkın seçtiği, halkın emanet ettiği makamlara gelenler özel sektör temsilcisi ya da iş adamı değildir!
Tamamen amme hizmetine yönelik icraat beklediğimiz kamu çalışanlarıdır.
Vatandaş getirir, vatandaş götürür!
Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin Gürkan’ın şu günlerde ego savaşlarına bir yenisini daha eklediğine şahit olduğumuzu üzülerek görüyoruz. 
Yanında kişisel hizmetinde bulunan Belediye personellerini maaşını kendi cebinden veriyormuşçasına, birçok kez şahit olunduğu üzere ezen Gürkan, Ak Parti’nin mottosunda altını çizdiği ‘tevazu’ kelimesinden oldukça uzaklaşmış durumda.
Gittiği ilçe ve mahalle ziyaretlerinde kurbanlar kestirme ve kendisini tek sıra halinde karşılatma geleneğini sürdüren Başkanın halktan kopuk, tepeden bakmacı bu politikadan dolayı başı çok ağrıyacak gibi görünüyor.     
Bu bakımdan Büyükşehir’in Yeşilyurt Belediyesi ile giriştiği reklam panosu yeri kavgası tamamen bu zihniyet ürünü bir gündem işgalidir. 
‘Millet hizmet bekliyor, Büyükşehir reklam peşinde!’ yorumlarına neden olan bu tutumun bizzat Sayın Gürkan’ın talimatıyla icra edildiği konuşuluyor!
-Yolumuz yok
-Şehircilik adına tek bir eli ayağı düzgün projemiz yok
-Yeşil alanımız yok
-Alternatif yerleşim merkezlerimiz yok 
-Alt yapı yok,
- Proje geliştirme kabiliyetimiz yok
Ama reklam çok!

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Harun Kara
  4 hafta önce
  Maldia haberin reklam gelirlerinde sıkıntı var her halde bu tarz haberlere yöneldiğine göre Selahattin Gürkan hakkındaki ithamlarınız kesinlikle gerçek dışıdır ve duyumlarla haber yapmışsınız bence duyumlarla kamuoyu bilgilendirilemez Yeşilyurt Belediyesi kanuna yasaya aykırı iş yapmıştır Büyükşehir de sorumluluğunu yerine getirmiştir.
 • Selim
  4 hafta önce
  Ben su noktayı anlayamıyorum Yeşilyurt belediyesi tarafından yapı*** haksız bir kazanç var Büyükşehir buna susmuyor ve suçlu mu oluyor ?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya’da Torbacı Operasyonu
Malatya’da Torbacı Operasyonu
Yeşilyurt Belediyespor Uzatmada Güldü 3-2
Yeşilyurt Belediyespor Uzatmada Güldü 3-2