Büyükşehir’e Ziyaretler Devam Ediyor

Büyükşehir’e Ziyaretler Devam Ediyor

Malatya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Yunus Kılıç beraberinde Ziraat Odaları üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

30 Mayıs 2019 - 02:09

Kılıç: “Şehr-i Emin” olarak yöneteceğinden en ufak kuşkumuz yok

 

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Malatya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Yunus Kılıç, “Malatya ilk defa isteyerek, can-ı gönülden bir Belediye Başkanı seçerken oy kullandı. Biz de değerli Büyükşehir Belediye Başkanımızın yanındayız. Halkın seçtiği bir kişiye halk olarak herkesin saygı duyması gerekir. Biz de bundan dolayı sonuna kadar yanındayız. Yaptığı icraatları Battalgazi’de gördüğümüz gibi Büyükşehir’de de göreceğimize inanıyoruz. Selahattin Gürkan Başkanı’mızın şehrimizi “Şehr-i Emin’ olarak yöneteceğinden en ufak kuşkumuz yok. Biz onun için buradayız ve kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.  

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Biz kendilerinden aldığımız güçle, emin adımlarla Malatya’yı mazisine layık istikbale hazırlama noktasında koşarak devam edeceğiz. Hizmetlerin Malatya ile tanışması noktasında gayretimiz ve çabamız devam edecek. En kısa zamanda Malatya’yı ve Malatya insanını gerçekten de modern anlamda, çağdaş anlamda şehrin anlayışı ile tanıştırma noktasında gayretlerimiz devam edecektir” dedi. 

 

Gürkan; “Bu teveccüh bizde ki sorumluluğumuzu artırmıştır” 

 

Başkan Gürkan, “31 Mart’ta hemşerilerimiz Türkiye’de hiçbir yerde görülmeyen bir teveccüh gösterdi. Bu teveccüh bizde kisorumluluğumuzu ve yükümlülüğümüzü daha da artırmıştır.  Bu teveccühün hala bu şekilde her ortamda, platforma devam etmesi, Ziraat Odası Başkanımız gibi desteklerini ve bizlerin yapacağı hizmetlerde ve icraatlarda yanımızda olacaklarını ifade etmeleri bizlere ayrı bir şevk ve güç veriyor. Atacağımız adımlarda adil olma, adaletli olma, vatandaşın, yetimin, garibin, belediyenin hakkını hukukunu koruma, belediyede yapılacak işlerin açık, şeffaf, berrak, sürdürülebilir, denetlenebilir ve belediyenin yararına olacak bir şekilde yürütülmesi noktasında bize güç vermektedir. Bizim çalışma prensibimiz bu şekildedir. Biz Belediyemizi sadece bugünün Belediyesi olarak düşünmüyoruz. Gelecekte emanet edeceğimiz neslimize, kuşaklarımıza nasıl güzel bir miras bırakırız onun gayreti ve çabası içinde olacağız” dedi.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya’da Çete Operasyonu 13 Gözaltı
Malatya’da Çete Operasyonu 13 Gözaltı
Büyükşehir'den  Eğtime Büyük Destek
Büyükşehir'den Eğtime Büyük Destek