Başkan Samanlı’dan 1 Mayıs Bayramı Mesajı
Reklam
Reklam

Başkan Samanlı’dan 1 Mayıs Bayramı Mesajı

MHP Malatya il Başkanı Mesut Samanlı 1 Mayıs İşçi Bayramı,Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

01 Mayıs 2020 - 20:50

MHP İl Başkanı Mesut Samanlı mesajında,Emeğiyle hayatını kazanan, alın teriyle geçimini temin eden ve milletçe elde ettiğimiz toplam milli gelire büyük katkılar sağlayan milyonlarca çalışanımızın gururla idrak ettikleri anlamlı bir günün içindeyiz.

Helal kazancını elde etmenin arayışında olan ve emeğinden başka herhangi bir gücü olmayan kardeşlerimizin, millet ve devlet hayatında yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunmaktadır.

Vatanımızın her köşesinde sahip oldukları en önemli değer olan emekleriyle, milletimizin ihtiyaçlarını karşılayan, beklentilerini gideren; dayanışmanın ve birlikte çalışmanın güzelliklerini sergileyen emekçilerimizin, sosyal ve ekonomik hayatta büyük payları vardır.

Ekonomik istikrarın yakalanabilmesi ve demokrasinin gerçek anlamına kavuşabilmesi her şeyden önce çalışanlarımızın bilinçli tercihleriyle mümkün olacaktır.

Dileğim, Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zor süreci bir an evvel atlatması ve zor durumda olan hem esnaf hem işçi kardeşlerimizin sorunlarının çözülmesi ve hak ettikleri ekonomik ve sosyal şartlara kavuşturulmalarıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm emekçilerimizin bu anlamlı gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluk içinde bir ömür geçirmelerini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Y.Malatyaspor’da Moraller Bozuk
Y.Malatyaspor’da Moraller Bozuk
Y.Malatyaspor Trabzon’da Dağıldı
Y.Malatyaspor Trabzon’da Dağıldı