Başkan Avşar , 54 Dernek Başkanı İle İstişare Etti
Reklam
Reklam

Başkan Avşar , 54 Dernek Başkanı İle İstişare Etti

MHP (Milliyetçi Herket Partisi) Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar 10 gündür İstanbul'da Malatyalı'lar ile buluşmaya devam ediyor. Başkan

24 Mayıs 2019 - 15:37

Avşar Battalgazi Malatyalı'lar Federasyonun düzenlemiş olduğu İftar proğramında hemşehrileri ile biraraya geldi.

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, 23 Haziran'da gerçekleştirilecek İstanbul yerel seçimler öncesi İstanbul'da hemşehrileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Battalgazi Malatya'lılar Federasyonu Başkanı Mehmet Kolay ve yönetiminin düzenlemiş olduğu iftar proğramına katılan Başkan Avşar, Cumhur İttifakına olan bağımlılık konusunda hemşehrileri ile istişarede bulundu. Battalgazi Malatyalı'lar Federasyonu'nun yanı sıra, Esenler Malatyalı'lar Federasyonu, Pütürgeliler Federasyonu ve İzolular Federasyon başkanları ile 54 dernek başkanları ve yönetimi ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Avşar iftar öncesi yaptığı konuşmada, ""Türk milletine dayatma ve şantaj bugüne kadar sökmemiş, bundan sonra da sökmeyecektir. Kutuplaşmayı besleyip bileyenlerin, siyasi kundakçılığın markası olarak bilinenlerin uzlaşma görüntüsü altında ülkemize kast etme çabaları dikkatli ve duyarlı hiçbir gözden kaçmamaktadır. Mutabakatın adresi zillet değil, cumhurdur.MHP ile AK Parti arasında soğukluk veya mesafe varmış gibi iddialarda bulunanların mayası bozuk, mizacı bulanık, maksadı belalıdır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin temel tercihi Cumhur İttifakı’nın yaşaması ve yaşatılması doğrultusundadır. Cumhur İttifakı’nın hisarlarında acaba gedik açar mıyız diye dört bir koldan üzerimize gelenlere karşı ne tavizimiz ne de tamahımız olacaktır.Cumhur İttifakı manşetlerle kurulmamıştır. Cumhur İttifakı çürük ve kiralık aydınların telkinleriyle var olmamıştır. Cumhur İttifakı Türkiye karşıtlarının tesiriyle de hayat bulmamıştır. 15 Temmuz gecesi yeşeren, 7 Ağustos Yenikapı’da yükselen, 16 Nisan Halkoylamasında hedefleri çizilen, 24 Haziran seçimlerinde birlikteliğini perçinleyen, 31 Mart seçimlerinden de güçlenerek çıkan Cumhur İttifakı Türkiye’yi geleceğe taşımalıdır. Bizim temel tercihimiz, milli ve stratejik hedefimiz budur." ifadelerini kullandı.

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar 4 federasyon ve 54 dernek yöneticilerine , İstanbul Yerel seçimler öncesinde Cumhur İttifakına destek için çağrıda bulundu. İftar proğramında hemşehrileri tarafından bağırlara basılan Başkan Avşar, İstanbul'da Malatya'lı hemşehrilerinin kararı tamamdır diyerek, Cumhur İttifakına destek olacaklarına inandığını dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Gürkan’dan Berat Kandil Mesajı
Başkan Gürkan’dan Berat Kandil Mesajı
Büyükşehir’den,Sağlığınız İçin Mesafeyi Koruyun
Büyükşehir’den,Sağlığınız İçin Mesafeyi Koruyun