Ali Evren,Hükümetimiz Esnafa kredi Kolaylığı Sağladı

Ali Evren,Hükümetimiz Esnafa kredi Kolaylığı Sağladı

Malatya ESKKK Başkanı Ali Evren’i Makamında ziyaret eden 5 şehrin Esnaf kredi Kooperatifi Başkanları Esnafın sorunları ve kredi kolaylığı noktasında istişare toplantısı gerçekleştirildi.

11 Ocak 2019 - 15:05 - Güncelleme: 11 Ocak 2019 - 22:26

Malatya ESKKK Başkanı Ali Evren’i Makamında ziyaret eden 5 şehrin Esnaf kredi Kooperatifi Başkanları Esnafın sorunları ve kredi kolaylığı noktasında istişare toplantısı gerçekleştirildi.  Toplantıya katılan 21.Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Bölge birliğimize bağlı Malatya Elazığ, Adıyaman, Bingöl, Muş ve ilçelerine bağlı esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifi başkanları kooperatifimiz başkanı Ali EVREN’i ziyaretinde kredi ile ilgili önemli konular ele alındı.2019 yılı içerisinde hükümetin açıkladığı kredi paketinde 22 milyar TL’nin, 10 milyar TL’si ilk 3 ay içerisinde esnaf ve sanatkarlara kooperatifler aracılığı ile kullandırılması, durgun giden piyasaların canlanması, esnaf ve sanatkarlarımızın nefes alabilmeleri için kooperatif krediler hakkında çalışmalar yapılmıştır.  
Hazine destekli kooperatif kredilerinin plasman artırımında başta hükümetimize, üst kuruluşumuz olan TESKOMB’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatyaspor’dan Görevine Yeni Başlayan İl Müdürüne Ziyaret 
Malatyaspor’dan Görevine Yeni Başlayan İl Müdürüne Ziyaret 
E.Yeni Malatyaspor Tutulmuyor 
E.Yeni Malatyaspor Tutulmuyor