Ağbaba Profili Ciddi Hasar Almıştır!
Reklam

Ağbaba Profili Ciddi Hasar Almıştır!

Mensubu olduğun partiye geçmişte genel başkanlık ve milletvekilliği yapmış, (Malatya’dan seçilerek) merhum Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’den de mi utanmadın o teröristi meclise getirirken?

08 Kasım 2019 - 18:00 - Güncelleme: 08 Kasım 2019 - 18:13

Mensubu olduğun partiye geçmişte genel başkanlık ve milletvekilliği yapmış, (Malatya’dan seçilerek)  merhum Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’den de mi utanmadın o teröristi meclise getirirken?

Kahraman Mehmetçiğimiz Suriye’de, Amerika ve uşakları tarafından kiralanmak suretiyle sahaya sürülmüş PKK’lı, YPG’li hainlere karşı mücadele edip, gözünü kırpmadan şehit olurken kalkıp da nasıl bu denli affedilemez bir eylemin öznesi olursun!

Tarihi kahramanlıklarla dolu, Battalgazi’yi bağrından yeşertmiş, Selçuklu ’ya kale olmuş, iki cumhurbaşkanı çıkarmış Malatya’nın adına böyle bir lekeyi nasıl sürdürürsün!

Peki ya güya kendine örnek aldığın, her yeri geldiğinde ‘Deniz Gezmişler ölmez’ diyerek tribünlere oynadığın, kısacık ömürlerini Amerikan emperyalizmine karşı mücadele ederek geçirmiş, bu uğurda idamı göze almış Deniz Gezmiş’in ruhundan damı ar duymadın?

Seçmen kitlenin çoğunluğunu oluşturan vatansever ve de Atatürkçü Alevi kardeşlerimize ne kadar büyük bir utanç yaşattığının farkında olmanı umarız, diyeceğim ama ne mümkün!

Hala yaptığın eylemi savunmak gibi bir gafletin içerisindesin.

Sayın Ağbaba, bugüne kadar Malatya’daki parti işlerini kendi kapris ve egoların doğrultusunda istediğin gibi kullandın.

Bilgi, donanım ve siyasi geçmiş bakımında sana hiçbir zaman arıza çıkartamayacak bir il başkanı getirip, gerçek CHP’lileri partiden paçasından tutarak kovdun, kimse ses çıkarmadı…

Malatya’nın ismini ‘Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin restoranında içki rezaleti çıkaran vekil’ iddialarıyla gündeme getirdin, başta iktidar milletvekilleri olmak üzere kimseden en ufak bir tepki gelmedi…

‘Parti’yi kendi kafasına göre yönetiyor’ diyen CHP’lileri günah keçisi ilan ettin, ona da tepkisiz kalındı…

 Ancak…

Bu son yaptığını değil Malatya, Türki Milleti unutmayacak, nokta!

Malatya’nın meclise gönderdiği diğer vekiller; Sayın Mehmet Fendoğlu, Sayın Öznur Çalık, Sayın Bülent Tüfenkci, Sayın Ahmet Çakır, Sayın Hakan Kâhtalı, sizden neden en ufak bir tepki ya da kınama yok peki!

Hani bu konuyla ilgili açıklamanız?

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya'da Silah Kaçakcılarına  Operasyon 21 Gözaltı
Malatya'da Silah Kaçakcılarına Operasyon 21 Gözaltı
Başhekim Aktürk,İddialar Gerçek Dışıdır
Başhekim Aktürk,İddialar Gerçek Dışıdır